Paskutiniai straipsniai - SKAITYKLĖ

Paskutiniai straipsniai


 • Vienas Namuose filmo Gerbėjai To Nežinojo 28-Erius Metus

   

  Praėjusį vakarą TV3 televizijos žiūrovai su džiaugsmu ir nekantrumu stebėjo pirmąją garsiojo filmo „Vienas namuose“ dalį.

  Daugelis juokauja, kad be šio filmo neįsivaizduojamos Kalėdos, o mažo ir simpatiško berniuko šeimos istorija yra vienas iš šventinių simbolių.

  Komiškoje situacijoje pagrindinis filmo veikėjas – Kevinas McCallisteris – yra pamirštamas savo į kelionę išskubėjusios šeimos. Tiesa, bėda po vieną nevaikšto – vos tik jis lieka vienas, į namus bando įsilaužti vagys.

  Daugelis šį filmą matė net ne vieną ir ne du kartus, tačiau tikime, kad kai kurių „Vienas namuose“ detalių jūs tikrai dar nežinojote.

  1. Komedija pateko į Gineso rekordų knygą, nes uždirbo net 533 000 000 dolerių.

  2. Gal ir nepastebėjote, tačiau filmo „Vienas namuose“ blogiukas aktorius Joe Pesci filmuodamasis nuolat keikėsi. Neapsikentęs režisierius Chrisas Columbusas jam patarė vietoj angliško keiksmažodžio „Fuck“ vartoti „Fridge (liet. šaldytuvas)“. 3. Ar prisimenate tą momentą, kuomet Kevino šeima pakavosi lagaminus? Kaip tik tuomet į McCallisterių namus atvyko picų išvežiotojas. Tai ne vienintelis svečias. Namuose apsilankė ir policininku persirengęs vagis. Šis stengėsi išsiaiškinti, kaip apeiti namo saugumo sistemą. Mat šeimai išvykus pastatą planavo apiplėšti.

  Ši scena – tikras sąmyšis. Į oro uostą vėluojantys šeimos nariai laksto po kambarius ieškodami savo daiktų.

  Pasirodo, visos šios sumaišties metu net ir akyliausi žiūrovai praleido kai ką labai svarbaus. Kevino tėvas išmetė vieną lėktuvo bilietą! Apliejęs jį kokakola, kartu su servetėlėmis sušlavė šepečiu. Štai kodėl šeima nesuskaičiavo, kad vieno bilieto savininko oro uoste trūksta.

  Antrą kalėdiško filmo „Vienas namuose“ dalį per TV3 televiziją žiūrėkite kitą šeštadienį, 19.30 val.

  Skaityti daugiau »
 • Skaudūs Lietuvės Išgyvenimai Gimdymo Palatoje: Tokie Daktarai Dirbti Negali

   

  Teisininkė Renata Šerpytienė antrojo gimdymo laukė nepaprastai pakylėta. Moteris labai norėjo, kad antras vaikelis būtų mergaitė ir šiam norui buvo lemta išsipildyti. Gimus vaikui moteris dar būdama gimdymo palatoje sulaukė žinios it iš giedro dangaus – jos vaikelis gimė su Dauno sindromu.

  Moteris tikina, kad dar prieš gimdymą daktarės klausė, gal vertėtų pasidaryti genetinį tyrimą, tačiau iš medikės nesulaukė jokio atsako. Kaip paaiškėjo vėliau, jos dukrytė gimė su įgimtu Dauno sindromu.

  „Man jau buvo virš 30 metų, todėl daktarei pasakiau, kad gal padarom kažkokį tyrimą. Tačiau jinai į tai nesureagavo ir jokių tyrimų mes nedarėme“, – laidai „Visi mes žmonės“ atskleidė teisininkė.

  Skaityti daugiau »
 • Rasta 70 metalinių plokštelių kurios priklausė Jėzui

   

  70 metalinių plokštelių atradimas Jordanijoje 2008 m. Apibūdina ankstyviausią Jėzaus įrašą ir daugelį kitų nuorodų į laiką prieš 2000 metų. Šios metalinės plokštelės patvirtintos autentiškomis tik dabar!

  Jau 2008 m. buvo klausiama apie 70 metalinių plokštelių autentiškumą, tačiau tik dabar „kodicilai“ buvo išanalizuoti ir patvirtinti, kad jie yra tikri ir sukurti prieš 2000 metų. Visos metalinės plokštelės yra sujungtos viena su kita. Ypač ryškus teiginys yra tas, kad Jėzus apskritai nemokė krikščionybės, vienintelis pedagoginis Jėzaus užsiėmimas buvo tuometinio Karaliaus Dovydo mokymas.

  Jo ketinimas nebuvo sukurti naują religiją, o atstovauti tik Dievui, kuris yra tiek vyras, tiek moteris. Metalinės plokštės buvo didelėje dėžutėje, pagamintos iš akmens kaulo ir švino. Mokslininkai Roger Webbas ir Chrisas Jeynesas iš Surrey universiteto „Nodus Laboratory“ atliko tyrimą ir nustatė, kad plokštelės yra lygiavertės dempingui iš senovės Romos kasyklos Dorsetėje. Plokštės parašytos Paleo-Hebrajų kalba. Jose taip pat minimi ir apaštalai Petras, Jonas, Jokūbas ir Jėzus.

  Skaityti daugiau »
 • Ar Atspėsite, Kuris Iš Vaikų Yra Mergaitė? Tai Pažers Netikėtų Dalykų Apie Jus

  Tikriausiai bent vieną kartą gyvenime esate atsidūrę situacijoje, kai negalėjote tiksliai atpažinti naujagimio lyties. Tačiau šiandien į tai pasižiūrėkite gana linksmai ir išbandykite šį nuotaikingą testą, kurio metu jums prireiks atsakyti tik į vieną klausimą.

  Manoma, kad psichologiniai testai, kurio metu žmogus pasirenka tam tikrą paveikslėlį, gali atskleisti daug tam tikrų žmogaus savybių, rašo brightside.me.

  Įdėmiai įsižiūrėkite į pagrindinį paveikslėlį ir atsakykite: kuris iš vaikų yra mergaitė?

   

   

  ATSAKYMAI:

  Jeigu pasirinkote 1 – Pasirinkus šį variantą, tai atskleidžia, kad esate ganėtinai atsakinga asmenybė ir gyvenime stengiatės vadovautis nustatytomis taisyklėmis. Gyvenime sprendimus priimate patys, nuolatos ieškodami tinkamo varianto. Kasdienybėje vengiate pykčių.

  Jeigu pasirinkote 2 – Savyje turite kūrybingų idėjų. Esate ganėtinai aktyvus ir nuolatos ieškote naujų iššūkių. Stengiatės nepraleisti nei vienos akimirkos išmokti kažko naujo. Gyvenime mėgstate pokyčius, nes esate įsitikinę, kad niekas nenutinka be priežasties. Ir taip, šiame paveikslėlyje pavaizduota mergaitė!

  Jeigu pasirinkote 3 – esate socialus ir linksmas žmogus. Gyvenime siekiate iššūkių ir nuotykių, adrenalinas – tai viskas, ko jums reikia. Neretai elgiatės gana impulsyviai, bet tik todėl, kad kartais jūs mėgstate riziką.

  Jeigu pasirinkote 4 – turite didžiulę širdį, bet taip pat ir nemažą egoizmo jausmą. Esate įsitikinęs, kad jūs suklystate labai retai. Gyvenime atrodo stipri asmenybė, kuri aplink save lengvai suburia kitus žmones. Darbo aplinkoje turite daug inovatyvių ir kūrybingų idėjų.

  www.tv3.lt

  Skaityti daugiau »
 • Šią Vienas Namuose filmo Detalę Pamato Tik Akyliausi: Ar Jūs Tarp Jų?

   

  Gražiausia metų šventė – Kalėdos – jau ne už kalnų. Tai galima pajausti ir šeštadieniais, 19.30 val., įsijungus TV3 televiziją, kur rodomas visų mylimas ir jau klasika tapęs šeimos filmas „Vienas namuose“.

  Daugelis žmonių labai gerai žino šio filmo siužetą, netgi moka jį mintinai, tačiau galime garantuoti, kad šios detalės tikrai nepastebėjote.

  Primename, kad pirmojoje „Vienas namuose“ dalyje Kevinas McCallisteris buvo pamirštas savo šeimos, kurie skubėjo į oro uostą. Taip mažas berniukas liko namuose, tačiau problemos nesibaigė – į namus bandė laužtis vagys. Vis dėlto mažajam Kevinui puikiai pavyko apsisaugoti nuo ilgapirščių ir susitikti su savo tėvais.

  Skaityti daugiau »
 • Lietuvoje Tikros Mėsos Nė Gramo, O Pieniškos Dešrelės Sargdina Vaikus

   

  Šiuolaikinė medicina sako, kad net 80% naujų ligų atsiranda nuo netinkamos mitybos, 15% – nuo judėjimo stokos, 5% – nuo kitų civilizacijos faktorių, tokių kaip užterštas oras. Nepriklausomo mitybos ir kulinarijos eksperto Vincento Sako išvados šokiruoja: lietuviai yra naikinami mėsos produktų pagalba. O labiausiai kenčia vaikai.

  „Dvylika metų „tarybinės dešrelės“ buvo populiariausios Lietuvoje. Be to, „tarybiniai“ mėsos gaminiai jau penkiskart yra gavę „Lietuvos metų gaminio“ apdovanojimus. Kaip galima paaiškinti tokį „tarybinių dešrelių“ populiarumą?“ – Toks klausimas nuskabėjo Vincentui iš vieno studento.

  „Tarybines dešreles“ „populiariausiomis“ Lietuvoje padarė ne paklausa, o užsakomosios reklamos, nes statistikos kiek ir kokių dešrelių perka lietuviai kol kas iš vis nėra. Turiu duomenis iš „Iki“, „Rimi“ ir „Norfos“ prekybos centrų (tas pats turėtų būti ir „Maximose“), kurie rodo, kad Lietuvoje žmonės daugiausiai perka tik pačias pigiausias dešreles, tas, kurių sudėtyje mėsos iš vis nėra.

  Skaityti daugiau »
 • Jei turite šias euro monetas, jūs galite praturtėti

  Jos buvo išleistos ribotu tiražu ir skirtos kokiems nors įvykiams. Arba gali būti, kad kalimo proceso metu įvyko klaida. Bėgant metams, jų vertė vis didėja, jas medžioja viso pasaulio kolekcionieriai.

  Peržiūrėkite sąrašą ir monetas, kurias turite, – gal jums pavyks rasti nors vieną iš jų!

  Skaityti daugiau »
RSS

Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /home/auna24/domains/butirkiniai.lt/public_html/virus_inc/configas.php on line 14