Paskutiniai straipsniai - Butirkiniai.LT

Paskutiniai straipsniai


 • Štai kas efektyviai apsaugos nuo erkių ir kitų vabzdžių įkandimų. Mėgaukitės gamta!

  Žinoma, kad erkių aktyvumo pikas – gegužė–birželis. Tiems, kurie daug laiko praleidžia gamtoje, būtina iš anksto pagalvoti apie tai, kaip išvengti potencialios vabzdžių įkandimo grėsmės.

  Pardavėjai vienas per kitą siūlo visus įmanomus kremus ir purškalus, kurie gali atbaidyti erkes. Tačiau yra kur kas paprastesnis, bet ne mažiau efektyvus šios problemos sprendimo būdas.

  5 eteriniai aliejai, kurie atbaido vabzdžius

  Kad apsisaugotumėte patys ar apsaugotumėte naminius gyvūnus nuo erkių įkandimų, jums reikės tik įprasto volelio drabužiams valyti ir bet kurio žemiau išvardyto eterinio aliejaus:

  1. Citrinų aliejus – labai efektyviai atbaido ne tik erkes, bet ir blusas.
  2. Levandų aliejus – tai tikri nuodai daugeliui vabzdžių. Šis kvapas labai nepatinka erkėms, uodams ir visokiems mašalams.
  3. Mėtų aliejus – gamtinis repelentas, toksinis vabzdžiams.
  4. Kininio citrinvyčio aliejus – jo ryškus citrusinis aromatas apsaugo ne tik nuo erkių, bet ir nuo blusų.
  5. Eukaliptų aliejus – galima naudoti ne tik atskirą priemonę, bet ir kartu su kininio citrinvyčio aliejumi.

  Apsisprendėte? Tada prieš vykdami į gamtą atsargiai ir tolygiai ištepkite pasirinktu aliejumi drabužių valymo volelį. Kelis kartus perbraukite drabužius.

  Šį paprastą būdą galima naudoti norint apsisaugoti nuo šunų ir kačių, erkių ir blusų.

   

  Dėmesio: stenkitės, kad koncentruoto eterinio aliejaus nepatektų ant atvirų kūno vietų, nes gali sudirginti odą.

  Dabar niekas nesutrukdys jums mėgautis bendravimu su gamta. Jei jums patiko straipsnis, pasidalinkite juo su draugais!

  Skaityti daugiau »
 • Visuomenė Sukrėsta: Septintokė Pasimylėjo Su Penkiais Paaugliais Kieme ir viską nufilmavo

   

  Maskvoje trylikametė moksleivė Lilija pasisėdėjimo kieme metu užsiėmė seksu su penkiais vaikais, o vėliau jos mama juos apkaltino išprievartavimu, praneša internetinis leidinys „Mash“.

  Pažymima, kad iš pradžių mergaitė užsiėmė lytiniais santykiais su dviem berniukais namo laiptinėje. Vėliau ji nuvyko į kitą gatvę ir ten atsidavė dar trims jaunuoliams šalia parduotuvės.

  Internetinio leidinio „Mash“ duomenimis, už tai jai buvo pažadėtas butelis vyno. Maža to, visą procesą jaunuoliai filmavo.

  Po to, kai vaizdo įrašas pateko į internetą, mokykloje prasidėjo patyčios. Todėl jos motina parašė pareiškimą policijai dėl dukters išprievartavimo. Keturi iš įtariamųjų jau buvo sulaikyti.

  Penktojo dar ieškoma. Tačiau policija bylos kol kas neskuba kelti. Pažymima, kad Tyrimų komitetas kol kas neįžvelgia nusikaltimo sudėties. Tyrėjų turimais duomenimis, seksas vyko abipusiu sutarimu, o visi dalyviai buvo nepilnamečiais, praneša „Mash“.

  Teigiama, kad ir pati septintokės motina prašė policijoje „nebausti paauglių“, nes šios istorijos priežastimi ji laiko savo dukters amoralų elgesį.

   

  Rusijos visuomenėje šis įvykis sulaukė didžiulio dėmesio. Išsyk prisimintas pernai visus prie televizorių ekranų prikaustęs Dianos Šuryginos išprievartavimo skandalas. Tuomet nepilnametė mergina, išvykusi į užmiestį „švęsti gimtadienio“ buvo išprievartauta, o teismas merginos būkle pasinaudojusį vaikiną pasodino į kalėjimą. Tačiau visuomenėje D. Šurygina sulaukė itin nevienareikšmių vertinimų, daug žmonių teigė, kad jos vaidmuo šioje istorijoje buvo svarbesnis už nuteistojo.

  Internetinis portalas „Mash“ kalbino vieną iš „prievartautojų“, kuris nusisukęs į kamerą pasakojo, kad jau buvo atsiprašyti pas nukentėjusiosios motiną, o nukentėjusioji Lilija, anot jo, „viską darė pati ir net ragino juos aktyviau mylėtis“. Pasak jaunuolio, jos motina pripažino, kad mergaitė „jau seniai netinkamai elgiasi“, o jiems tai turėtų būti „gera pamoka“.

  Skaityti daugiau »
RSS

Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /home/auna24/domains/butirkiniai.lt/public_html/virus_inc/configas.php on line 14