Paskutiniai straipsniai - SKAITYKLĖ

Paskutiniai straipsniai


 • Grybautojas Kauno miške aptiko senovės lietuvių piramidę?

   

  Ar senovės baltai Lietuvos teritorijoje galėjo statyti piramides panašiai kaip tai darė egiptiečiai prieš tūkstančius metų? Nors tokių liudijimų istorikai neturi, tačiau jeigu tikėsime mūsų skaitytojo žodžiais, greitai gali tekti perrašyti istorinius vadovėlius.

  Mūsų skaitytojas iš Kauno Valdemaras tikina, kad jam pavyko rasti viename Lietuvos miške tikrą piramidę. Nors kol kas šios piramides pastatymo tikslas nėra žinomas, Valdemaras tikina, kad pats bandysi atsakyti į šį klausimą. Žemiau pateikiame anomalija.lt redakcijai Valdemaro atsiųstą pasakojimą su piramidės nuotraukomis.

  Sveiki. Nežinau ant kiek tai anomalija, tačiau niekada negirdėjau, kad senovės lietuviai kažkokiems tikslams statytu piramides. Vakar, liepos 31 d. nusprendžiau nuvykti į vieną netoli Kauno esantį mišką pagrybauti (pats esu kaunietis). Maršrutą susidariau per Google Maps (tam, kad nepasiklysčiau). Nors grybauju tose apylinkėse dažnai, niekada nieko neįprasto neteko pastebėti, tačiau taip buvo iki vakar

  Skaityti daugiau »
 • Ištikimas gandras jau 15 metų skrenda po 13 tūkstančių kilometrų, kad pamatytų savo sužeistą žmoną

  Kiekvieną rugpjūtį gandras, vardu Klepatanas, turi palikti savo draugę Maleną, kad migruotų į Pietų Afriką. Deja, Malena negali skristi kartu su juo – prieš 22 metus ją sužeidė medžiotojas, ir nuo to laiko ji lieka viena ir kantriai laukia savo vienintelio. Ir štai jau 15 metų ištikimasis Klepatanas , įveikdamas 13 tūkstančių kilometrų atstumą, grįžta pas savo mylimąją kovą.

  Skaityti daugiau »
 • Darbui per graži Emma nusimetė drabužius: parodė kūną be pagražinimų

  „Per graži darbui“ – tokią pravardę užsienyje gyvenanti lietuvaitė Emma Hulse gavo po apsilankymo vienoje pokalbių laidoje.

  Savo drąsiais pasisakymais išgarsėjusi mergina ne kartą teigė, kad yra „per graži darbui“ ir jos vaikinas yra tiesiog „vergas“.

  Tiesa, Lietuvą palikusi Emma yra itin aktyvi socialinių tinklų vartotoja. Ji savo „Instagram“ paskyroje kasdien dalijasi pačiais įvairiausiais kadrais iš savo asmeninio gyvenimo.

  Daugiau nei 30 tūkst. gerbėjų turinti mergina taip pat nebijo apsinuoginti ar visiškai nusimesti drabužius. Būtent tokios jos nuotraukos sulaukia daugiausiai „patinka“ paspaudimų.

  Visai neseniai ji pasidalijo kadrais iš vonios kambario, kur pozuoja vos su apatinėmis kelnaitėmis. Tokie vaizdai sulaukė įvairių komentarų, tačiau tarp jų taip pat buvo ir įvairių pastabų.

  „Tau vertėtų nueiti į sporto salę ir padaryti daugiau pritūpimų“, – skelbė vienas internautas.

  Emma ne kartą yra sulaukusi ir pastabų dėl neva tai koreguojamų nuotraukų. Pasak jos sekėjų, nuotraukos, kuriose ji pozuoja su marškinėliais, ir tos, kur vos su apatiniais, neatitinka realybės. Jie tikri, kad ji savo krūtinę pasididina programėlių pagalba.

  Skaityti daugiau »
 • Lietuvis atrado, kur vilkiko vairuotojo darbas yra tobulas: 18 tūkst. eurų per mėnesį ir savaitgaliai namuose.

   

  36-erių Aidas Riauka Čikagoje apie 7-erius metus dirba vilkiko vairuotoju. Šiandien jis džiaugiasi savo pasiekimais tiek sporte, tiek asmeniniame gyvenime bei darbe. Vyras gali sau leisti viską, ko negalėdavo Lietuvoje. Visgi iki to, ką turi šiandien, jam teko nueiti itin vingiuotą kelią – nuo gilios depresijos iki nežmoniškų darbo sąlygų.

  Skaityti daugiau »
 • Prancūzų verslininkų šeima paaukos 100 milijonų eurų Paryžiaus Dievo Motinos katedrai atstatyti

   

  Prancūzų verslininkų milijardierių Pinault šeima paaukos 100 milijonų eurų per gaisrą nukentėjusiai Paryžiaus Dievo Motinos katedrai atstatyti. Tai antradienį pranešė AFP. „Mano tėvas Francois Pinault ir aš nusprendėme skirti iš kompanijos „Artemis“ fondų 100 milijonų eurų Paryžiaus Dievo Motinos katedrai, kurioje pirmadienį kilo gaisras, atstatyti“, – pareiškė žurnalistams verslininkas Francois Henri Pinault. Pinault šeimai priklauso kompanijos „Artemis“ ir „Kering“. Pirmoji, be kita ko, valdo aukcionų namus „Christie's“, antrajai priklauso madingų drabužių prekių ženklai „Gucci“ ir „Yves Saint Laurent“.

  Skaityti daugiau »
 • TOP3 patys kraupiausi Zodiako ženklai: supykę jie gali viską

   

  Tikriausiai sutiksite, kad kai kurie žmonės yra daug piktesni už kitus ir dažniausiai jau geriau jiems nusileisti ir jų nepykdyti. Tačiau kurie Zodiako ženklai yra patys kraupiausi iš visų ir tie, kurie supykę gali padaryti bet ką? Portalas zodiacthing.com išskyrė trejetuką Zodiako ženklų, kurie yra patys kraupiausi iš visų:

  Skaityti daugiau »
RSS