Most popular Straipsniai - SKAITYKLĖ

Most popular Straipsniai


 • Kiek kartų turėtum mylėtis pagal savo amžių?

   

   

  Atrodytų, keistas klausimas, tiesa? Tačiau kaip jau ne kartą esame girdėjusios iš pačių medikų lūpų - 2 kartais per savaitę skirti sveikatai, visi kiti kartai - tavo malonumui. Kinsey universiteto duomenimis, 18-29 metų žmonės turėtų mylėtis vidutiniškai 112 kartų per metus (vadinasi, maždaug kas 3 dienas). Tie, kuriems nuo 30 iki 39 metų, seksu turėtų mėgautis 86 kartus per metus. 40-49 metų amžiaus žmonėms mylėtis reikia ne mažiau nei 69 kartus per metus. O kokia realybė? 13% sutuoktinių mylisi vos kelis kartus per metus, 45% - vos kelis kartus per mėnesį, 34% - 2-3 kartus per savaitę ir tik 7% seksu mėgaujasi daugiau nei 4 kartus per savaitę. Kodėl mylėtis tiesiog būtina! 1. Ne naujiena, jog po karštos meilės nakties jaučiamės gyvesnės, tarsi atjaunėjusios. Tačiau vienas škotų mokslininkas teigia, jog santykiaujant tris kartus per savaitę iš tiesų atrodome dešimt metų jauniau. Pripažinkime, tikrai nebloga priežastis dažniau pasidžiaugti kūniškais malonumais.

  2. Pagal Amerikoje esančio Wilkes Universiteto tyrimo rezultatus, bent vieną ar du kartus per savaitę besimylinčiųjų organizme aptiktas daug didesnis antikūnių, vaidinamų imunoglobulinu, skaičius. Antikūniai padeda mums apsisaugoti nuo peršalimo ligų, bakterijų ir kitų infekcijų. 3. Neseniai atliktas Niujorko Universiteto studentų tyrimas įrodė, jog sperma veikia kaip geras antidepresantas. Regis, depresijos kamuojamos merginos piliules drąsiai gali iškeisti į meilės žaidimus lovoje su savo mylimuoju! 4. Vokietijoje atlikto tyrimo rezultatai parodė, kad 60 procentų apklaustųjų nuo migrenos padėjo išgyti... Seksas! Taigi, damos, meskime Ibuprofeną per petį ir keliaukite ieškoti savo išrinktojo. 5. Greičiausiai, akto metu sudeginame ne tiek kalorijų, kiek iki šiol buvo manoma (vidutiniškai 21 kcal). Gali būti, jog išgaruoja jų kur kas daugiau. Nors itin tikslių duomenų iki šiol nėra, priklausomai nuo lytinio akto, galima sudeginti iki net 440 kalorijų! 6. Teksaso Universitete atliktos apklausos rezultatai parodė, jog viena pagrindinių priežasčių, kodėl žmonės užsiima seksu, yra ta, jog tai padeda pakelti savivertę. Apklaustieji teigė, jog seksas padeda pamilti save ir ypač savo kūną. 7. Seksas padės pagerinti kraujotaką. Per seksualinius santykius suaktyvėja širdies veikla, į organus ir ląsteles priplūsta šviežio kraujo. Gerėjant kraujotakai vyksta teršalų šalinimas, todėl jaučiamas mažesnis nuovargis.

  Skaityti daugiau »
 • Pirmas variantas - stipri asmenybė. Pažiūrėk, kuris rankos atspindys yra tavo

   

  Sakoma, kad mažasis pirštelis yra svarbiausias iš penkių rankos pirštų, matyt ne veltui Indijoje jį vadina Budos pirštu. Esą būtent mažasis pirštelis labiausiai atspindi tavo asmenybę ir charakterio bruožus. Tikėti tokiais dalykais ar netikėti - tavo sprendimas, tačiau jei jau apsilankei šiame straipsnyje, siūlome pažvelgti į tris galimus variantus ir išsirinkti, kuris atitinka tavąjį.

  Skaityti daugiau »
 • PATEKTI Į LENKIJĄ APSIPIRKTI NETRUKUS LIETUVIAMS BUS NEBEĮMANOMA

   

  Lenkija planuoja įvesti laikiną sienų kontrolę Šengeno erdvės viduje. Kontrolė bus įvesta nuo liepos 4 d Pasų kontrolė bus įvesta prie sienų su Čekija, Vokietija, Lietuva, Slovakija bei jūros ir oro uostose. Toks sprendimas susijęs su NATO viršūnių susitikimu Varšuvoje ir Pasaulio jaunimo dienomis Krokuvoje. Liepos 8-9 d. Varšuvoje vyks NATO viršūnių susitikimas.

  Pasaulio jaunimo dienos vyks liepos 26-31 dienomis Krokuvoje, renginyje dalyvaus Popiežius Pranciškus. Laikinai įvedama pasų kontrole siekiama neleisti į Lenkiją įvažiuoti žmonėms, kurie gali sutrikdyti viešąją tvarką arba sukelti grėsmę saugumui. Keliaujančių dokumentus tikrins mobilieji pasienio pareigūnai. Kitaip nei išorinėse ES sienose, kontrolė vyks atsitiktine tvarka, remiantis informacija perduota iš kitų šalių tarnybų. Taigi kertantys Lenkijos sieną keliautojai privalės turėti pasą arba tapatybės kortelę. Trečiųjų šalių piliečiai privalo turėti dokumentą, leidžiantį kirsti sieną (pasą arba asmens tapatybės kortelę) ir dokumentą, leidžiantį įvažiuoti į Lenkiją, pavyzdžiui, vizą. „Ne visuose pasienio punktuose stovės patruliai, mes neketiname grąžinti užtvarų.

  Tai bus mobilios komandos, kurios dirbs vadinamuose šengenbusuose” – Lenkijos žiniasklaidai aiškino Pasienio Kontorles vyr. komendantas Marekas Łapińskis. Lenkijos vidaus reikalų ministras Mariuszas Błaszczakas informavo, kad dviejų renginių apsaugai bus papildomai skiriama 13 tūkst. policininkų, gaisrininkų ir pasieniečių. DELFI primena, kad Lenkija yra ne tik labai svarbi transporto arterija automobiliais ir autobusais į Europą keliaujantiems lietuviams, bet ir dalies Lietuvos gyventojų pamėgta apsipirkimo vieta. DELFI galerijoje – vaizdai iš Lenkijos pasienio miesteliuose, kuriuose mėgsta apsipirkti lietuviai.

  Skaityti daugiau »
 • Jei turite šias eurų monetas, Jūs galite tapti turtingu!

  Galbūt Jūs turite euro monetų, kurios yra daug vertingesnės nei ant jų parašyta? Jos buvo išleistos tik ribotu leidimu arba tiesiog buvo padaryta klaida jas gaminant. Bėgant metams jų kaina vis kyla ir jas medžioja viso pasaulio kolekcionieriai. Pažiūrėkit į savo piniginę, galbūt ir Jūs tokią turit? 

  2 eurai (Ispanija)

  Ispanijos 2 eurų proginė moneta. Ji buvo išleista valiutos dešimtmečio proga, bet pastebėta, kad žvaigždžių išsidėstymas visiškais nesimetriškas. Jų buvo išleista apie 8 000 000 vienetų.

  2 eurai (Vatikanas)

  Ši moneta buvo išleista 2004-ais metais, Vatikano 75 metų proga. Jų buvo išleista apie 85 mln. vienetų ir šiuo metu vertė sieka apie 100 eurų.

  2 eurai (Suomija)

  Ši moneta išleista 2004-ais metais, po ES plėtimosi. Jos vertė yra apie 60 eurų.

  Grace Kelly 2 eurų moneta

  Moneta buvo išleista 2007 metais ir jų yra tik 20 tūkstančių. Šios monetos vertė siekia 1000 eurų.

  2 eurai (San Marinas)

  Šios proginės monetos buvo išleista 130 000 vienetų. Ji kainuoja apie 120 eurų.

  Ši vieno cento moneta buvo išleista Italijoje prieš 15 metų. Dabar ji verta 6000 eurų. Kodėl? Todėl, kad jos buvo išleistos tokio pat dydžio kaip 2 centų monetos. (Kaip žinome 1 cnt moneta yra mažesnė)

  Skaityti daugiau »
 • Lietuviai atrado legalų būdą pasipelnyti iš taromatų: administratoriai bejėgiai ir sustabdyti negali

   

  Pradėjus veikti taromatų sistemai, išradingumu pasižymintys tautiečiai nuo pat pirmos dienos bandė įvairiausiais būdais pasipelnyti apgaule – tampė butelius už virvučių, etikete apsivyniodavo ranką, klijavo atspausdintas etiketes ant taros, už kurią neturi būti išmokami pinigai, ir panašiai.

  Tačiau paskutinė lietuvių gudrybė nustebino net visko mačiusius sistemos administratorius, kurie kol kas bejėgiai pasipriešinti ir svarsto, kuo tai baigsis. Neprireikė net jokio sukčiavimo ar apgaudinėjimo – lietuviai atrado visiškai legalų būdą, kaip pasipelnyti, o už tai dėkingi ne kam kitam, bet dabartinei valdžiai.

  Nemokama tara iš kaimyninių šalių

  „Valstiečiams“ stipriai padidinus alkoholinių gėrimų akcizo tarifą, lietuviai pradėjo labiau dairytis į kaimynines šalis – Lenkiją, Latviją, kur alaus kainos skiriasi dvigubai. Iš pradžių lietuvius domino tik alus, tik vėliau pamatė, kad gali užsidirbti pridavę butelį.

  „Pastebėjau, kad ant kai kurių įsigytų alaus butelių yra depozito ženklas, ir nutariau Latvijoje pirktą alų priduoti taromate. Pavyko! Tiesą pasakius, nesitikėjau, kad taromatas priims butelius, juk kalba skiriasi. Atidžiau patyrinėjęs atsivežtą alų iš Latvijos, pastebėjau, kad depozito ženklas yra ne ant visų butelių ar skardinių, bet taromatas kol kas priėmė viską, kas buvo pažymėta depozito ženklais“, – teigė redakcijai parašęs Tomas, apsipirkęs mažame Latvijos Medumo miestelyje, kuris yra vos kelios minutės nuo Zarasų.

  Vyras pasakojo, kad dabar ne tik jis, bet ir draugai perka tik tą alų, kuris pažymėtas depozito ženklu, o geriausias dalykas yra tai, kad Latvijoje nereikia mokėti jokio 10 centų depozito mokesčio.

  „Pas latvius nėra užstato sistemos – moki tokią kainą, kokia nurodyta ant etiketės. Viena skarbonkė„Carlsberg“ alaus Latvijoje kainuoja 0,79 Eur. Kadangi vėliau viską priduodu taromate, išeina, kad už alų sumoku 0,69 Eur. Tuo metu Lietuvoje šio alaus skarbonkė kainuoja 1,39 Eur plius 10 centų taros mokestis. Kaina skiriasi du kartus!“ – pasakojo Tomas.

  Gudrybę, anot vyro, pastebėjo ir kiti žmonės, kurie vis dažniau iš Zarasų įsigyti alkoholinių gėrimų, dažniausia alaus, važiuoja į Latviją. Depozito mokestis netaikomas ne tik Latvijoje, bet ir Lenkijoje.

  Situaciją stebi, kol kas mastai nedideli

  Visokiausių apgaudinėjimų ir gudrybių matę taromatų sistemos administratoriai šį kartą liko nustebę ir teigė, kad kol kas tokių atvejų, kai tautiečiai priduoda butelius iš užsienio, nėra girdėję.

  Vis dėlto jis pripažino, kad tai realu. Tiesa, kokių pasekmių tai sukels ateityje, dar neaišku.

  „Taip, daugkartinius butelius taromatai priima, jokių bėdų nėra. Net aludariai neprieštarauja, kad buteliai tiek iš Latvijos, tiek Lenkijos pasiekia. Jie tokios pačios formos. Tiesa, dėl priduodamų skardinių – vienkartinių pakuočių, – tai tokie dalykai sistemą branginą, nes gamintojams taikomi skirtingi tarifai. Įvertinus galimą riziką, kad kažkokia dalis grįžta iš Latvijos, didėja ir kaštai.

  Kol kas mes nematome tendencijos, kad tokios pakuotės, kuriomis prekiaujama ne tik Lietuvoje, bet ir Lenkijoje, Latvijoje grįžtu kažkaip kitaip. Jeigu ir vyksta dabar tokie dalykai, tai kol kas mažais masteliais, bet jeigu taip bus, tai vyktų ekonominis gamintojų skatinimo mechanizmas dėl ženklinimo, tuomet tektų keisti ženklinimą Lietuvos teritorijai ir gamintojams pabrangtų tvarkymo kaštai“, – sakė VšĮ „Užstato sistemos administratorius“ generalinis direktorius Gintaras Varnas.

  Pažaboti taros migracijos iš kaimyninių šalių kol kas neketinama ir bus stebima, ar reiškinys įgaus didesnį mastelį.

  Lietuvoje įsigaliojusi užstato (arba depozito) už vienkartines pakuotes sistema žinoma švedams, vokiečiams, ji veikia visose Skandinavijos šalyse, Nyderlanduose, Estijoje, tačiau daugelyje kitų ES šalių nėra taikoma.

  Išradingumui ribų nėra

  Praėjusių metų vasario mėnesį startavusi taromatų sistema nuo pirmos dienos įkaitino ir sukčių vaizduotę. Dėl keliasdešimt centų bandantys „apgauti“ aparatus gyventojai mėgino įvairiausius būdus.

  Dėl 10 centų gudročiai fotografavo etiketes, jas spausdino ir klijavo ant nepriduodamų skardinių ar butelių. Tai yra bene gudriausias būdas, kaip į taromatus patenka ta tara, už kurią neturi būti išmokami pinigai.

  Perklijavus etiketę nuo priduodamos taros ant nepriduodamos, taromatas netinkamą skardinę priima kaip tinkamą. Esą svarbu, kad skardinės būtų bent panašaus dydžio. Kiti klijuoja ir padirbtus brūkšninius kodus.

  Elementariausias taikytas apgaulės būdas: prie butelio ar skardinės sukčiai pririša raištelį. Kai taromatas tarą priimą ir „praryja“, timptelėjus virvutę, skardinė ar butelis ištraukimas atgal. Taip tą pačią tarą esą galima priduoti ne kartą.

  Sukčiai nevengia padirbinėti ir čekių, kuriuos aparatas išduoda už priduotą depozitinę tarą.

  Lietuvoje atsiradus taromatų sistemai, policija nuo pirmos dienos gavo papildomo darbo. Savo ruožtu policijos pareigūnai teigia, kad jei nepavyksta sukčiaus sugauti už rankos, nereiškia, kad nusikaltimas nebus išaiškintas, mat taromatai yra filmuojami vaizdo kameromis.

  „Susekti nėra sunku, nes taromatai filmuojami. Tokiems asmenims gresia atsakomybė nuo 86 iki 260 eurų bauda arba administracinis areštas nuo 10 iki 30 parų“, – teigė policijos atstovas Paulius Radvilavičius.

  Tačiau lietuvių atrastas naujas būdas – priduoti iš užsienio atsivežtą tarą – nėra joks sukčiavimas, o legalus būdas, kurį, kaip juokiasi gyventojai, parodė pati valdžia.

  Skaityti daugiau »
 • 15 fotografijų iš moterų kalėjimo Izraelyje. Nuotraukos tikrai įdomios

  Moterų kalėjimas „Nerve Tirza“ yra įsikūręs Izraelio mieste Ramla. Jame kali 200 moterų, kurių amžius yra nuo 18-70 metų. 200 yra mažas skaičius palyginus su visu kalinių skaičiumi Izraelyje, kuris svyruoja tarp 20 000 ir 25 000.

  Fotografas Tomer Ifrah iš Tel Avivo, gavo leidimą apsilankyti kalėjime kartą per savaitę, tris mėnesius iš eilės. Nuotraukos tikrai įdomios

  Skaityti daugiau »
RSS