Šuo iš prieglaudos išgelbėjo savo šeimininkų 9 savaičių kūdikį: štai jis – šuns dėkingumas! - SKAITYKLĖ

Šuo iš prieglaudos išgelbėjo savo šeimininkų 9 savaičių kūdikį: štai jis – šuns dėkingumas!

 

Portlande, Konektikuto valstijoje, Brousseau šeima paėmė benamį šunį iš prieglaudos. Žmonės net negalvojo, kad gyvūnas, užkirs kelią baisiai tragedijai!

Šuo buvo protingas ir greitai tapo dar vienu Brousseau šeimos nariu. O netrukus pasaulį išvydo dar vienas šeimos narys – mažoji Harper, prie kurios šuo Diukas labai prisirišo.

Vieną vakarą visada tylus Diukas įsiveržė į šeimininkų miegamąjį, užšoko ant lovos ir pradėjo loti. Jis privertė pakilti porą iš lovos ir nutempė juos į mažosios Harper miegamąjį.


Šeimininkai buvo nustebinti neįprasto šuns elgesiu. Jie nuėjo į Harper kambarį ir išsigando: kūdikis nustojo kvėpuoti … Tėvai iškvietė greitąją pagalbą ir gydytojai pavyko atgaivinti kūdikį. Ačiū Dievui, viskas baigėsi gerai – Harper pavyko išgelbėti. Ir jei ne Diukas, vaiko nebebūtų gyvo.

Gyvūno šeimininkė Dženna Brusseau pasakoja: “Diukas yra kaip reta paklusnus ir tylus šuo, ir tą naktį jo elgesys mums pasirodė keistas, kad mes nusprendėme, dėl viso pikto, patikrinti, kaip ten – mūsų dukra. Jei jis mūsų nebūtų pakėlęs, viskas būtų  baigęsi labai blogai. Jis – nuostabus šuo, ir todėl jis – su mumis “.

Palikite savo komentara

Komentarai

Bukite pirmas, kuris prakomentuos ši vaizdo iraša.

Susije straipsniai

RSS