Bugatti pristatė brangiausią savo automobilį - SKAITYKLĖ

Bugatti pristatė brangiausią savo automobilį

 

Prancūzijos prabangių sportinių automobilių gamintoja „Bugatti Automobiles“ savo 110 metų sukakties proga pristatė hiperautomobilį „La Voiture Noire“ („juodas automobilis“ prancūzų kalba), kurį pavadino brangiausiu nauju automobiliu pasaulyje.


Hiperautomobilis – o pagamintas tik vienas „La Voiture Noire“ vienetas – kainuoja 11 mln. eurų, pažymima „Bugatti“ pranešime. Beje, britų bendrovė „Rolls-Royce“ 2017 metais pagamino automobilį „Sweptail“ su stikliniu stogu. Vienintelis „Sweptail“ egzempliorius buvo įvertintas 12,8 mln. JAV dolerių, o tai dabartiniu kursu šiek tiek viršija 11 mln. eurų. Tuo tarpu Italijos sportinių automobilių gamintojos „Pagani“ 2018 metais išleistas unikalusis „Zonda HP Barchetta“ buvo įvertintas dar brangiau – 15 mln. JAV dolerių. Naujasis „Bugatti“ automobilis jau sulaukė savo pirkėjo, kurio pavardė neskelbiama, o pranešime spaudai jis yra pavadintas tiesiog „dideliu markės gerbėju“.

Visgi naujienų agentūros „Bloomberg“ šaltiniai teigia, kad juo tapo buvęs „Volkswagen“ vadovas Ferdinandas Piechas. „Bugatti“ yra viena iš dvylikos „Volkswagen“ grupei priklausančių automobilių markių. Naujasis hiperautomobilis – tai „Bugatti“ įkūrėjo sūnaus Jeano Bugatti 1936 metais sukurto kupė „Type 57 SC Atlantic“ šiuolaikinė interpretacija. „Bugatti“ vyriausiasis konstruktorius Achimas Anscheidtas didžiuodamasis pareiškė, jog šeši „La Voiture Noire“ išmetamieji vamzdžiai ne tik pabrėžia ryšį su legendiniu modeliu, bet ir „aiškiai parodo, kad prieš jus yra ne koks elektromobilis“.

Palikite savo komentara

Komentarai

Bukite pirmas, kuris prakomentuos ši vaizdo iraša.

Susije straipsniai

RSS