Neįtikėtinai atviri vyrų prisipažinimai, kodėl jie apgaudinėja savo žmonas - SKAITYKLĖ

Neįtikėtinai atviri vyrų prisipažinimai, kodėl jie apgaudinėja savo žmonas

 

Vyrai mėgsta kalbėti, kad moterys pačios juos skatina neištikimybei, kai priauga svorio ir nustoja rūpintis savimi. Jie dažnai pamiršta paaiškinti, kodėl apgaudinėja ir įspūdingas gražuoles, kurios ištekėjusios nepavirto „tetulėmis“. Portalas Anews.com sugebėjo gauti iš vyrų nuoširdesnių prisipažinimų, kurie tikrai jus sudomins ir paskatins susimąstyti.


„Jaučiuosi menkavertis“

Pasirodo, neužtenka vyrui sakyti, koks jis nuostabus visais atžvilgiais. Jeigu tikėsime patyrusiais lovelasais, vienos moters pagyros per ilgą laiką nusibosta, o pasitikėjimas savo žavesiu krenta. Kai tik jis nukrenta gana žemai, pasigirsta nerimo signalas – impulsas vyrui ieškoti kitos moters.

„Kitaip negaliu. Jaučiuosi menkavertis. Nors sykį per pusmetį reikia su kokia nors kita, kad įsitikinčiau, jog dar esu vyras. Svarbiausia – kvalifikuotai slėptis“, – sako vienas pašnekovas.

„Be pojūčio, kad turiu dvi moteris, jau jaučiuosi kažkoks nuskriaustas. Aš turiu, be žmonos, bendrauti su kita moterimi, kalbėtis su ja telefonu, domėtis jos gyvenimu, keistis naujienomis. Negalima pasakyti, kad nemyliu žmonos. Savotiškai myliu. Rūpinuosi, jaučiu atsakomybę. O meilužei jaučiu jausmus. Kai jos nematau, man būna blogai. Kaip sakė pamotė filme „Pelenė“, karalystė man per maža, pasisukti nėra kur. Man nuobodu šeimos rėmuose“, – prisipažįsta vyras.

„Kaip visa tai suderinti vienoje žmonoje?“

Patyrę specialistai žino: geras kino personažas sukuriamas tada, kai jame vienu metu susijungia keli charakteriai. Pavyzdžiui, bailys, šykštuolis ir romantikas. Toks požiūris padeda sukurti ryškų herojų, kuris visiems patiks.

Panašu, kad kai kuriuose vaikinuose skausmingai miršta scenaristas. Kaip kitaip paaiškinti vyrišką siekimą suderinti vienoje moteryje iškart visą krūvą skirtingų savybių? O nesėkmės atveju – ieškoti paįvairinimo neriant į neištikimybę.

„Naujų pojūčių galima patirti tik pakeitus partnerį. Šiandien noriu visai jaunos, rytoj – vyresnės, lieknesnės, riebesnės, šiandien – nekaltos, rytoj – sportininkės, o kartais – dviejų iškart. Kaip visa tai suderinti turint vieną žmoną?“ – klausia vyras.

„Argi ant draugų gulamasi?“

Moterims rengiamų mokymų autoriai nuolat tvirtina: kad santykiai būtų tvirti, reikalingas abipusis pasitikėjimas, o dar svarbiau yra tapti partneriui geriausiu draugu. Skamba gražiai, net per daug gražiai, kad būtų tiesa. Meilužių transformacija į draugus geriausiu atveju sukelia jausmų atšalimą. Blogiausiu – paskatina neištikimybei.

„Žmona, vaikų motina, yra tarytum artimiausia giminaitė. Santykiai – daugiau dvasiniai. Todėl net iš pareigos su ja sau negalima leisti nieko daugiau, išskyrus klasiką“, – teigia vyras.

„Man 51-eri, santuokoje gyvenu jau 21 metus. Dabar žmoną laikau savo drauge. Argi ant draugų gulamasi? Tenka periodiškai gultis ant kitų. Esant tokio amžiaus neturėti pašalinių ryšių yra apsileidimas. Mano žmonai dabar labiau rūpi klausimas, kokią sumą esu pasirengęs pakloti jos sumanytam remontui, o ne kur aš buvau pradingęs savaitgalį“, – patikina pašnekovas.

„Užsiaugino kiaušus

Kalbos apie tai, kad vyrai prisibijo stiprių, nepriklausomų moterų, nėra tuščios. Bijo, ir tiek. Tačiau pasitaiko tokių geležinių ledi, kurios iki vestuvių slepia savo tikrąjį veidą, o paskui atsiskleidžia.

„Kai susitikinėjome, ji buvo švelni, trapi mergina. Po vestuvių tarytum ją kas pakeitė. Ėmė komanduoti, užėmė vyro vietą. Nusibodo, užsimaniau vėl bendrauti su moterimi, o ne su sijonuotu generolu“, – pripažįsta vyras.

„Moterims po 25-erių seksas nereikalingas“

Stereotipai – stiprus dalykas. Kažkas juk pasakė moterims, kad jų pagrindinė užduotis santykiuose – vaidinti židinio sergėtoją, gimdyti vaikus ir būti vyrui patikima kovų drauge. O visa kita, taip pat ir seksas, – antraeiliai dalykai. Vyrai taip nemano. Negelbsti net daug kam būdinga pasaulinė meilė naminiam maistui ir jaukumui.

„Pradėjau apgaudinėti todėl, kad viskas tapo mechaniška. Seksas – sykį per mėnesį aukos pavidalu. Jau 12 metų nesibučiuojame. Dirbu, pinigų yra. Turime 13 metų dukrą. Ir žiūrėdamas į žmoną, galvoju, kad ir duktė tokia pati taps. Ji nemato normalių santykių, žmona neprisileidžia, kai noriu ją apkabinti, ji šaukia, kad neliesčiau jos“, – nuogąstauja vyriškis.

„Dabar moterims po 25-erių sekso nereikia. Anksčiau vyrukai turėdavo dėl to problemų, dabar atvirkščiai. Visos ima masiškai storėti, kai vyrai išlieka liekni“, – stebisi vyras.

„Ir jaučiuosi niekšas“

Dar keli stereotipai ir iš jų išplaukiančios pasekmės. Manoma, kad pažeidžiamumas ir polinkis įsižeisti būdingas moterims. Joms nuolat reikia švelnumo, dėmesio, gėlių ir kitų romantiškų kvailysčių. O vyrai – kietaodžiai, niekaip nepažeidžiami. Gal kartais tokių egzempliorių ir pasitaiko, bet kam rizikuoti?

„Labai dažnai neištikimybė įvyksta todėl, kad žmoną myli stipriai, o ji tave įskaudino ar yra nedėmesinga. Iš nuoskaudos dažnai taip atsitinka. Kai žmona netikėtai tampa švelni ir paklusni, tada imu jaustis niekšu, kad paskubėjau“, – pripažįsta pašnekovas.

„Kitos nieko nereikalauja“

Priežastis iš tos pačios serijos – slaptas kerštas už įžeidimus. Priežastis keista todėl, kad įskaudintas vyras patį keršto faktą kruopščiai slepia. Vadinasi, kentėjimų šaltinis, t. y. bjauri žmona, negauna to, ko nusipelnė.

„Apgaudinėju savo žmoną todėl, kad ji man nusibodo su savo pretenzijomis. Iš prigimties viskuo nepatenkinta. Baisiai nuobodu į ją žiūrėti. O draugės – linksmos. Nieko nereikalauja. Atneši saldainių, gėlių, butelį, ir viskas, šventė pasisekė“, – sako vyras.

„Kartais reikia atsipalaiduoti“

Pabaigai – bene skaudžiausia moterims priežastis – banalus poilsis, atsipalaidavimas kitoje aplinkoje su kitu žmogumi. Kodėl negalima tokiu pat būdu atsipalaiduoti žmonos draugijoje, vyrai nepaaiškina.

„Aš visiškai aprūpinu šeimą, žmonai ir vaikams nieko netrūksta, žmoną myliu, ji tai žino. Bet dirbu kaip arklys, kartais man reikia atsipalaiduoti, nueiti su draugais į pirtį. Ir užsisakyti ten prostitučių iš patikimų, patikrintų vietų. Žinoma, visada saugomės, todėl sveikatai pavojaus nėra. Nė viena iš tų moterų neužims mano žmonos vietos, aš nieko neapgaudinėju, niekam nekabinu makaronų ant ausų, melagingų pažadų neduodu. Visi gauna tai, ko nori, visi patenkinti“, – tvirtina vyras.

Palikite savo komentara

Komentarai

Bukite pirmas, kuris prakomentuos ši vaizdo iraša.

Susije straipsniai

RSS