Mirė filmo Nacionalinės medžioklės ypatumai žvaigždė - SKAITYKLĖ

Mirė filmo Nacionalinės medžioklės ypatumai žvaigždė

Rusijoje mirė aktorius Aleksejus Buldakovas. Žiūrovams iš filmų „Nacionalinės medžioklės ypatumai“ serijos žinomas aktorius mirė dėl atitrūkusio trombo.


Rusijos liaudies artistas Aleksejus Buldakovas buvo 68 metų, praneša TASS, remiantis aktorių gildijos pranešimu. „Mash“ praneša, kad aktoriui pasireiškė širdies nepakankamumas dėl išeminės širdies ligos.   „Aleksejus Ivanovičius Buldakovas mirė. Išsamios informacijos mes neturime, žinome tik tiek, kad jis buvo gastrolėse, dėl susidariusio trombo“, – cituojamas pašnekovas TASS. Aktorius mirė prieš skrydį į Maskvą, viename Ulan Batoro (Mongolija) viešbutyje. Taksi vairuotojas jo laukė prie viešbučio. Taip ir nesulaukęs keleivio sunerimęs taksistas kreipėsi į viešbučio personalą. A. Buldakovą aptiko mirusį viešbučio kambaryje

Žymiausias Buldakovo vaidmuo – generolas Aleksejus Ivolginas filmuose „Nacionalinės medžioklės ypatumai“ ir „Nacionalinės žvejybos ypatumai“, o taip pat įvairiuose šios filmų serijos tęsiniuose. Pats A. Buldakovas interviu pasakojo, kad Ivolgino prototipas yra realus generolas Aleksandras Lebedis, tačiau kuomet jis kandidatavo į Krasnojarsko krašto gubernatorius, atsisakė tai minėti savo rinkiminėje kampanijoje, rašoma „tjournal“. 1996-aisiais aktorius už geriausią vyrišką vaidmenį gavo Rusijos „Nika“ premiją.

Palikite savo komentara

Komentarai

Bukite pirmas, kuris prakomentuos ši vaizdo iraša.

Susije straipsniai

RSS