Į Afriką nuvykę lietuviai šaudė žirafas ir gepardus - SKAITYKLĖ

Į Afriką nuvykę lietuviai šaudė žirafas ir gepardus

 

Lietuvių pomėgis medžioti – neabejotinas. Tačiau pasisemti naujų emocijų ir pašaudyti į gyvus taikinius tautiečiai vyksta net į egzotiškus kraštus – ten, matyt, ir sąlygos palankesnės, ir įstatymai – ne europietiški. O ir gyvūnai – ne koks nususęs vilkas, įkyrėjusi stirna ar lėtapėdis briedis. Pasiturintys lietuviai skuba ten, kur iš šautuvo vamzdžio paleista kulka gali smigti į aukštaūgės žirafos ar greito gepardo kūną.


Namibijoje gyvūnų prisišaudę lietuviai suskubo pasididžiuoti bei savo rezultatais pasigirti. Štai interneto svetainėje agroeta.lt (čia galite pamatyti ir nušautų gyvūnų bei prie jų pozuojančių medžiotojų nuotraukas ir skaityti vaizdingą pasakojimą) rašinio autorius ir medžioklės Afrikoje dalyvis Kostas Slivskis teigia, kad kompanija vyrų į Namibiją išsiruošė su šeimos nariais:

„Kovo antrojoje pusėje egzotiškų gyvūnų medžioklėje dalyvavo ir Plungės rajono „Kontaučių“ medžiotojų klubo nariai: Arūnas Garbenčius, Kostas Slivskis (Afrikoje medžiojo jau trečią kartą), Mindaugas Preibys (vyko su žmona Jolanta, dukra Greta ir žentu Mantu) išvyko į Namibiją“. Tiesa, šeimos nariai nemedžiojo. Jie buvo stebėtojais ir poilsiavo.

Autorius pasakoja, kad grupei vadovavo pasaulinio lygio medžiotojas vilnietis Gediminas Vaitiekūnas. Taip pat buvo ir Aidas Stainys iš Rokiškio. Abu jie yra Lietuvos safario klubo nariai ir su šautuvu ant peties jau vaikščioję daugybėje šalių.

Teigiama, kad Namibijoje lietuvius itin domino net ir babuinai. „Jų matėme ne vieną būrį. Tos beždžionės yra gana agresyvios ir medžiojamos“, – rašė istorijos autorius.

Vyrai su šeimomis medžioklės metu apsistojo pas Namibijoje įsikūrusius europiečius – Maiką ir Birgit Linderius.

„Namibija – viena iš saugiausių Afrikos valstybių. Anksčiau ji yra buvusi Anglijos, o vėliau Vokietijos kolonija. Atvykėliai pamato, kad ten eismas kairės pusės, o tvarka vokiška“, – tikino K. Slivskis.

Po medžioklės didžiuodamiesi savo pramogos rezultatais vyrai pozavo prieš fotoobjektyvą – juk patiesė gepardą, žirafą, zebrų, antilopių ir kitų gyvūnų.

Toks lietuvių poelgis kaip reikiant įsiutino tokią tautiečių pramogą išvydusius žmones.

„Ir dar tuo reikia žavėtis ir didžiuotis? Šlykštu, gėda!“, – rašė komentatorius Tomas.

Į aštrius komentatorių žodžius atsakė ir anoniminis „Medžiotojas“: „Gerbiami komentatoriai, kai jūs fotografuojatės su šašlyku arba su mcdonaldsu, yra lygiai tas pats ir jūs niekuo nesiskiriat nuo šių medžiotojų, todėl netaikykit dvigubų standartų“.

Tačiau kitas komentatorius jam prieštaravo:

„Vienas dalykas – gyvūno žudymas maistui, kitas dalykas – pramogai ir tuo didžiuotis, girtis. Wtf, kuo čia gali didžiuotis, kad iš 150 m pataikei į žolę valgantį gyvūną?“

Palikite savo komentara

Komentarai

  • jonas Ideta blet ....as noreciau y juos pasaudyt kurie taikosi y gyvunus
  • jonas Ideta blet ....as noreciau y juos pasaudyt kurie taikosi y gyvunus

Susije straipsniai

RSS