Veterinarijos klinika siūlo darbą – ieškomas profesionalus kačių glostytojas! - SKAITYKLĖ

Veterinarijos klinika siūlo darbą – ieškomas profesionalus kačių glostytojas!

 

Airijoje, Dublino priemiestyje esanti veterinarijos klinika patalpino skelbimą, jog ieško ypatingos profesijos atstovo – kačių glostytojo. Klinika pavadinimu „Just cats“ (Tiesiog katės) siekia maksimalios priežiūros bei komforto joje besigydančioms katėms.


Jie nori parodyti, kad nuolatinis dėmesys, švelnumas bei glostymas katėms padeda greičiau pasveikti bei išgyti. Veterinarijos klinika savo skelbime nurodo, kad ieško ne šiaip žmogaus, o tikro kačių mylėtojo bei kantraus profesionalo šioje srityje. Jis privalės atiduoti visą save katėms, ir jeigu reikės, turės jas glostyti kad ir visą naktį.

Iš pradžių atrodantis gana juokingas skelbimas, pritraukė daugybę norinčių gauti pinigus už žaidimą su katėmis. Tačiau, kandidatas į šią vietą buvo renkamas labai atsakingai ir nuosekliai.

Pradėjus plaukti daugybei kandidatų iš viso pasaulio, buvo papildyta, kad žmogus taip pat turi mokėti tyliai šnibždėti ir kalbėti su katėmis, jas raminti žodžiais ir tyliais pašnekesiais. Tikimės, kad ši išskirtinė kačių klinika išsirinko patį geriausią kačių glostytoją ir jų gydomos katės pasveiko greičiau!

Palikite savo komentara

Komentarai

Bukite pirmas, kuris prakomentuos ši vaizdo iraša.

Susije straipsniai

RSS