Grybautojas Kauno miške aptiko senovės lietuvių piramidę? - SKAITYKLĖ

Grybautojas Kauno miške aptiko senovės lietuvių piramidę?

 

Ar senovės baltai Lietuvos teritorijoje galėjo statyti piramides panašiai kaip tai darė egiptiečiai prieš tūkstančius metų? Nors tokių liudijimų istorikai neturi, tačiau jeigu tikėsime mūsų skaitytojo žodžiais, greitai gali tekti perrašyti istorinius vadovėlius.

Mūsų skaitytojas iš Kauno Valdemaras tikina, kad jam pavyko rasti viename Lietuvos miške tikrą piramidę. Nors kol kas šios piramides pastatymo tikslas nėra žinomas, Valdemaras tikina, kad pats bandysi atsakyti į šį klausimą. Žemiau pateikiame anomalija.lt redakcijai Valdemaro atsiųstą pasakojimą su piramidės nuotraukomis.

Sveiki. Nežinau ant kiek tai anomalija, tačiau niekada negirdėjau, kad senovės lietuviai kažkokiems tikslams statytu piramides. Vakar, liepos 31 d. nusprendžiau nuvykti į vieną netoli Kauno esantį mišką pagrybauti (pats esu kaunietis). Maršrutą susidariau per Google Maps (tam, kad nepasiklysčiau). Nors grybauju tose apylinkėse dažnai, niekada nieko neįprasto neteko pastebėti, tačiau taip buvo iki vakar


Rinkti grybus nesisekė, tad nusprendžiau tiesiog pasivaikščioti po mišką. Paėjus maždaug 300 metrų nuo mano maršrtuto zonos, tolumoje pastebėjau kažkokį didelį objektą. Kai priėjau arčiau negalėjau patikėti savo akimis, priešais mane stovėjo tikru tikriausia piramidė.

Iš pradžiu pamaniau, kad tai tiesiog taip keistai susiformavęs milžiniškas akmuo (piramidės aukštis tikrai virš 4 metrų), tačiau kai pastuksenau į piramidę peilio antgaliu supratau, kad piramidė yra tuščiavidurė.

Kadangi ten niekas nevaikšto (jokio takelio ar kokių nors kitų žmonių buvimo požymių), piramidė buvo apaugusi kažkuo panašiu į samanas. Šiek tiek nuvaliau ir supratau, kad tai ne vientisas akmuo o taip sudėlioti megalitiniai blokai. Nežinau kiek vienas gali sverti, tačiau asmeniškai niekaip negalėjau pajudinti nors pats esu ganėtinai stambus. Manau vienas blokas tikrai sveria kelias tonas.

Ant vienos piramidės pusės buvo kažkokie keisti išraižyti ar išstuksenti rašmenys. Galima įžiūrėti kelias raides, tačiau žodžių visuma jau nutrinta laiko.

Neturėjau jokių su savimi įrankiu, tad rankomis pradėjau kasti prie pat piramidės norėdamas sužinoti ar tie megalitai giliai įkasti, tačiau prisikasti nepavyko. Jausmas, kad piramide dar stūkso kelis metrus po žeme.

Kol kas nenoriu išduodi paslapties kur stovi ši piramidė. Šios savaitės pabaigoje eisiu ten su kastuvu ir su kilnojamu savadarbiu traukimo lynu, kad galėčiau atidaryti piramidę ir pažiūrėti kas jos viduje. Net nežinau ko galėčiau tikėtis. Spėju, kad tai galėjo būti laidojimo vieta ar galbūt kažkokio baltų lobio slėpimo vieta. Apie visus įvykius stengsiuosi Jus informuoti.

Palikite savo komentara

Komentarai

Bukite pirmas, kuris prakomentuos ši vaizdo iraša.

Susije straipsniai

RSS