Autobusas su 27 vaikais nukrito į ežerą su aligatoriais. Tai, ką padarė 10-metis berniukas, tiesiog neįtikėtina - SKAITYKLĖ

Autobusas su 27 vaikais nukrito į ežerą su aligatoriais. Tai, ką padarė 10-metis berniukas, tiesiog neįtikėtina

Šis baisus įvykis, lyg būtų iš baisaus filmo, atsitiko JAV, Floridos valstijoje.


Mokyklinis autobusas išvežiojo po namus pradinės mokyklos mokinukus. Netikėtai vairuotojas nesuvaldė autobuso ir jis nulėkė nuo kelio, pramušė atitvarą aplink ežerą, ir apsivertęs įkrito į vandenį.

Vėliau mokiniai prisiminė, kad vairuotojas padarė viską, ką galėjo, bet nebeveikė autobuso stabdžiai. Ir viskas būtų gal ir gerai, nes įvykio metu niekas nenukentėjo, bet vandens telkinys, į kurį įkrito autobusas, buvo ne paprastas ežeras.

Tai buvo aligatorių ežeras. Viskas, kas vyko, buvo panašu į košmarą. Vaikai persigando, šaukė panikoje ir nežinojo, ką daryti.

Vairuotojas taip pat pasimetė. Ir tada visus išgelbėjo 10-metis Nikolas, kuris sugebėjo pirmasis atsitokėti nuo šoko ir pradėjo veikti. Jis užsisodino ant nugaros mažą mergytę, išlindo pro langą ir pradėjo ją nešti link kranto. Autobusas apsivertė negiliai, bet daugeliui vaikų tas atstumas vis tiek buvo neįveikiamas.

Nikolas nunešė mergaitę į saugią vietą ir vėl šoko į vandenį ir ėjo link autobuso. Kol aligatoriai atsargiai stebėjo žmones, Nikolas ištraukė į krantą dar du mažylius.

 

Link ežero jau bėgo suaugusieji. Greitai visi vaikai jau buvo išgelbėti. Niekas nenukentėjo, tik vienas berniukas šiek tiek apsibrozdino.

Jaunąjį Nikolasą pagerbė kaip didvyrį. Be jokios abejonės, jis išaugs į puikų vyrą!

Palikite savo komentara

Komentarai

Bukite pirmas, kuris prakomentuos ši vaizdo iraša.

Susije straipsniai

RSS