Įdomybės - SKAITYKLĖ

Įdomu


Čia pateikiami visi straipsniai ir naujienos apie Tai įdomu.

 • Ar Atspėsite, Kuris Iš Vaikų Yra Mergaitė? Tai Pažers Netikėtų Dalykų Apie Jus

  Tikriausiai bent vieną kartą gyvenime esate atsidūrę situacijoje, kai negalėjote tiksliai atpažinti naujagimio lyties. Tačiau šiandien į tai pasižiūrėkite gana linksmai ir išbandykite šį nuotaikingą testą, kurio metu jums prireiks atsakyti tik į vieną klausimą.

  Manoma, kad psichologiniai testai, kurio metu žmogus pasirenka tam tikrą paveikslėlį, gali atskleisti daug tam tikrų žmogaus savybių, rašo brightside.me.

  Įdėmiai įsižiūrėkite į pagrindinį paveikslėlį ir atsakykite: kuris iš vaikų yra mergaitė?

   

   

  ATSAKYMAI:

  Jeigu pasirinkote 1 – Pasirinkus šį variantą, tai atskleidžia, kad esate ganėtinai atsakinga asmenybė ir gyvenime stengiatės vadovautis nustatytomis taisyklėmis. Gyvenime sprendimus priimate patys, nuolatos ieškodami tinkamo varianto. Kasdienybėje vengiate pykčių.

  Jeigu pasirinkote 2 – Savyje turite kūrybingų idėjų. Esate ganėtinai aktyvus ir nuolatos ieškote naujų iššūkių. Stengiatės nepraleisti nei vienos akimirkos išmokti kažko naujo. Gyvenime mėgstate pokyčius, nes esate įsitikinę, kad niekas nenutinka be priežasties. Ir taip, šiame paveikslėlyje pavaizduota mergaitė!

  Jeigu pasirinkote 3 – esate socialus ir linksmas žmogus. Gyvenime siekiate iššūkių ir nuotykių, adrenalinas – tai viskas, ko jums reikia. Neretai elgiatės gana impulsyviai, bet tik todėl, kad kartais jūs mėgstate riziką.

  Jeigu pasirinkote 4 – turite didžiulę širdį, bet taip pat ir nemažą egoizmo jausmą. Esate įsitikinęs, kad jūs suklystate labai retai. Gyvenime atrodo stipri asmenybė, kuri aplink save lengvai suburia kitus žmones. Darbo aplinkoje turite daug inovatyvių ir kūrybingų idėjų.

  www.tv3.lt

  Skaityti daugiau »
 • Šią Vienas Namuose filmo Detalę Pamato Tik Akyliausi: Ar Jūs Tarp Jų?

   

  Gražiausia metų šventė – Kalėdos – jau ne už kalnų. Tai galima pajausti ir šeštadieniais, 19.30 val., įsijungus TV3 televiziją, kur rodomas visų mylimas ir jau klasika tapęs šeimos filmas „Vienas namuose“.

  Daugelis žmonių labai gerai žino šio filmo siužetą, netgi moka jį mintinai, tačiau galime garantuoti, kad šios detalės tikrai nepastebėjote.

  Primename, kad pirmojoje „Vienas namuose“ dalyje Kevinas McCallisteris buvo pamirštas savo šeimos, kurie skubėjo į oro uostą. Taip mažas berniukas liko namuose, tačiau problemos nesibaigė – į namus bandė laužtis vagys. Vis dėlto mažajam Kevinui puikiai pavyko apsisaugoti nuo ilgapirščių ir susitikti su savo tėvais.

  Skaityti daugiau »
 • Lietuvoje Tikros Mėsos Nė Gramo, O Pieniškos Dešrelės Sargdina Vaikus

   

  Šiuolaikinė medicina sako, kad net 80% naujų ligų atsiranda nuo netinkamos mitybos, 15% – nuo judėjimo stokos, 5% – nuo kitų civilizacijos faktorių, tokių kaip užterštas oras. Nepriklausomo mitybos ir kulinarijos eksperto Vincento Sako išvados šokiruoja: lietuviai yra naikinami mėsos produktų pagalba. O labiausiai kenčia vaikai.

  „Dvylika metų „tarybinės dešrelės“ buvo populiariausios Lietuvoje. Be to, „tarybiniai“ mėsos gaminiai jau penkiskart yra gavę „Lietuvos metų gaminio“ apdovanojimus. Kaip galima paaiškinti tokį „tarybinių dešrelių“ populiarumą?“ – Toks klausimas nuskabėjo Vincentui iš vieno studento.

  „Tarybines dešreles“ „populiariausiomis“ Lietuvoje padarė ne paklausa, o užsakomosios reklamos, nes statistikos kiek ir kokių dešrelių perka lietuviai kol kas iš vis nėra. Turiu duomenis iš „Iki“, „Rimi“ ir „Norfos“ prekybos centrų (tas pats turėtų būti ir „Maximose“), kurie rodo, kad Lietuvoje žmonės daugiausiai perka tik pačias pigiausias dešreles, tas, kurių sudėtyje mėsos iš vis nėra.

  Skaityti daugiau »
 • Jei turite šias euro monetas, jūs galite praturtėti

  Jos buvo išleistos ribotu tiražu ir skirtos kokiems nors įvykiams. Arba gali būti, kad kalimo proceso metu įvyko klaida. Bėgant metams, jų vertė vis didėja, jas medžioja viso pasaulio kolekcionieriai.

  Peržiūrėkite sąrašą ir monetas, kurias turite, – gal jums pavyks rasti nors vieną iš jų!

  Skaityti daugiau »
 • 10 priežasčių, kodėl stipresnių ir geresnių už šį Zodiaką nėra

   

  Apie šio Zodiako ženklo merginas sklando daugybę gandų. Vieniems jos šaltos, neemocingos, kategoriškos asmenybės, kitiems geriausios draugės ir šilčiausios mylimosios. Tai nevienareikšmiškos asmenybės, kurių stiprumą ir tvirtybę neretai temdo apkalbos ir pavydas. Tai drąsiosios kovotojos Skorpionės, kurioms lygių nėra.

  Skaityti daugiau »
 • Visiškas Lietuvos auksarankių sukurtas kosmosas: Volgos ir BMW hibridas – grožis ar sugadinti du automobiliai?

   

  Netoli Šiaulių besidarbuojantys „Autogedo“ vyrai pagaliau pabaigė vieną įmantrų projektą – sujungė BMW 635 ir seną „Volgą“. Toks derinys jau ne naujiena automobilių kosmose. Vieni sako, jog tai noras turėti gerai važiuojančią „Volgą“. Kiti sako, jog tai dviejų automobilių sugadinimas. O kaip atrodo jums?

  Skaityti daugiau »
RSS

Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /home/auna24/domains/butirkiniai.lt/public_html/virus_inc/configas.php on line 14