Pasaulis - Butirkiniai.LT

Pasaulis


Naujienų portalas, kuriame pateikiamos karščiausios naujienos pasaulyje.

 • Šaltakraujė moteris, kuri laikė meilužį įkalinusi palėpėje daugiau nei 10 metų.

   

  Tikriausiai tik amerikiečiai žino istoriją apie moterį, vardu Dolly Oesterreich, sugebėjusią laikyti meilužį vos per kelis žingsnius nuo vyro. Savo paslaptį ji išsaugojo daugybę metų, o niekas nė neįtarė apie jos neištikimybę, rašo alfa.lt.

  Nepaisant to, kad Dolly turėjo sutuoktinį ir net keletą meilužių, vieną jų, patį mylimiausią, moteris norėjo visada laikyti šalia, tad slėpė jį palėpėje. 1920-aisiais susiformavęs meilės trikampis išgarsino ją kaip gudrią, meilės ištroškusią ir psichologinių problemų turinčią moterį.

  Būdama jauna Dolly ištekėjo už turtingo fabriko savininko Fredo, tačiau namuose jo beveik nematydavo. Fredas nesugebėjo patenkinti žmonos poreikių, daug gėrė ir dar daugiau dirbo, tad vieniša moteris susirado meilužį. Tai buvo 17-metis remontininkas Otto, kurį padėti žmonai pasamdė pats Fredas. Negana to, vaikinukas dirbo jo fabrike. Skaityti daugiau »
 • Į Europą atkeliauja pūgos – žadama 50 cm sniego: dalis iškris dar iki penktadienio.

   

  Žiemiškas oras, pagaliau, atkeliauja ir į Europą. Kai kur kritulių kiekis sieks 30 - 50 cm. Lietuvoje taip pat prognozuojamas sniegas. Šią savaitę ištįsusi žemo slėgio sritis keliaus per centrinę Europą ir Šiaurinę Viduržemio jūros regiono dalį. Žemo slėgio sritis užsilaikys Alpėse ir Viduržemio jūroje, todėl pūgos pasieks ir kitas šalis. Dideli sniego kiekiai tikėtini iki penktadienio, gruodžio 1 dienos. Vienas šaltojo oro frontas turės įtakos teritorijoms nuo rytų Prancūzijos iki pietų Vokietijos, Austrijos, Čekijos, Slovakijos ir Lenkijos. Kai kuriose vietovėse gali būti itin daug sniego, vietomis iki 20 - 30 cm, ypač virš kalnuotuose regionuose.

  Skaityti daugiau »
 • 2017-2018 metų žiema bus šalčiausia per pastaruosius 100 metų! Štai kodėl :o

  Europos šalių mokslininkai klimatologai visi kaip vienas spėja, kad ateinanti žiema bus šalčiausia Europoje per pastaruosius 100 metų.

  Tačiau visa tai vyksta visai ne dėl globalinio atšilimo: tiesiog Žemėje prasideda naujas klimatinis ciklas.

  Artimiausius kelerius metus švelnios žiemos, kai lijo dažniau, negu snigo, mums negresia. Priešingai, šalčiai bus tikrų tikriausi, o smarkiai atšals jau lapkritį. O gruodžio mėnesį termometrų stulpeliai ims stabiliai leistis žemiau minus 5 laipsnių!

  Šią žiemą taip pat laukiamas Saulės aktyvumo sumažėjimas. Paskutinė kartą taip buvo praeito amžiaus šeštajame dešimtmetyje!

   

  Daug bus ir sniego.

  Ir ne tik Europoje, kur sniegas – įprastas reiškinys, bet ir Azijoje, kur jis ne vieną dešimtmetį iškrisdavo labai retai.

  Didžiausią autoritetą turintis klimatologas, palaikantis tokią nuomonę, yra britas Džeimsas Meddenas. Jis jau paragino visus europiečius pasimėgauti paskutinėmis šiltomis dienelėmis šiemet. Nes spalio mėnesį ruduo staigiai taps „vėlyvas“.

  „Lietūs, sniegas, šaižus stiprus vėjas, žemos temperatūros. Paruoškite šiltų drabužių ir kiek galite apšiltinkite namus. Žiema bus ilga“, — teigia ekspertas.

  Bet kas konkrečiai vyksta?

  Pagrindinė priežastis, kodėl ateinanti žiema bus šalta ir ilga, yra staigus temperatūros pakilimas Ramiajame vandenyne. Ji netikėtai pakilo 1 laipsniu, ir dėl to virš Europos susidarė ledinės arktinės oro masės.

  Kalbant paprasčiau, šaltas šiaurės vėjas per kelis artimiausius mėnesius kamuos praktiškai visą Europą.

   

  Sausio ir vasario mėnesiais mūsų platumose įprastinė temperatūra bus -25C.

  Skaityti daugiau »
 • Areštavo su beprecedenčiu laimikiu! Brakonieriai iš Panevėžio išgaudė žuvis, naudodamiesi uždraustą jauką

  Remiantis Panevėžio rajono teisėsaugos institucijų duomenimis, buvo sulaikyti keturi žvejai, kuriems pareikšti įtarimai dėl brakonieriavimo. Sulaikymo metu žvejai buvo sugavę 318 kg. žuvies.

  Žvejybos tarnybos inspektorius nustebino tas faktas, kad pas sulaikytuosius nebuvo rasta jokios brakonieriavimo įrangos (tinklų, elektros šoko įrangos, sprogmenų ir t. t.). Pateikus klausimą, kaip jiems pavyko pagauti tiek žuvies, žvejai juokavo, jog tai dėl „gero jauko“. Apžiūrint asmeninius daiktus, vienas iš inspektorių atkreipė dėmesį į pakuotę su etikete užsienio kalba. Joje buvo neaiškios kilmės purškalas.

  Atlikus ekspertizę paaiškėjo, kad medžiaga ypač stipriai veikia žuvį dėl specialiųjų fermentų poveikio. Pagrindinė šios medžiagos savybė - labai stipraus alkio jausmo sužadinimas žuviai. Eksperimentų metu netgi soti žuvis, veikiama fermentų, tapdavo labai aktyvi ir jai pasireikšdavo milžiniškas alkis.

  Po apklausos paaiškėjo, kad žvejai iš tiesų jokie ne brakonieriai, o paprasti mėgėjai. Vienas iš sulaikytųjų įsigijo jauką internete, viename iš tinklapių. Patys sulaikytieji buvo šiek tiek sutrikę, nes negalėjo įsivaizduoti, kad galima tiek pagauti. Išsiaiškinus visas aplinkybes, žvejai buvo paleisti, neradus juridinio sulaikymo pagrindo arba teisės pažeidimo.

   

  Tyrimo komitetą labai sudomino rastasis jaukas. Buvo inicijuotas ir atliktas kruopštus tyrimas šiuo reikalu. Pasirodo, kad šią priemonę 2011 m. sugalvojo Kanados mokslininkai. Iš karto, išradus šį jauką, jis buvo įtrauktas į daugelio ES šalių juodąjį sąrašą ir ji griežtai draudžiamas daugelyje ES šalių iki šios dienos. Mūsų šalyje nėra tokio įstatymo (šiuo metu rengiamas pareiškimas dėl skundo registravimo) ir dėl biurokratinių procedūrų teismą turėtų jis pasiekti dar negreitai.

  Savo jėgomis radome internete tinklapį, kuris absoliučiai legaliai visų žvejų džiaugsmui parduoda daug triukšmo sukėlusį jauką. Kol kas įstatymo projektas dar neparengtas ir viskas atliekama pagal teisinius reikalavimus.

  Skaityti daugiau »
 • 15 fotografijų iš moterų kalėjimo Izraelyje. Nuotraukos tikrai įdomios

  Moterų kalėjimas „Nerve Tirza“ yra įsikūręs Izraelio mieste Ramla. Jame kali 200 moterų, kurių amžius yra nuo 18-70 metų. 200 yra mažas skaičius palyginus su visu kalinių skaičiumi Izraelyje, kuris svyruoja tarp 20 000 ir 25 000.

  Fotografas Tomer Ifrah iš Tel Avivo, gavo leidimą apsilankyti kalėjime kartą per savaitę, tris mėnesius iš eilės. Nuotraukos tikrai įdomios

  Skaityti daugiau »
RSS

Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /home/auna24/domains/butirkiniai.lt/public_html/virus_inc/configas.php on line 14