Pasaulis - SKAITYKLĖ

Pasaulis


Naujienų portalas, kuriame pateikiamos karščiausios naujienos pasaulyje.

 • Rasta 70 metalinių plokštelių kurios priklausė Jėzui

   

  70 metalinių plokštelių atradimas Jordanijoje 2008 m. Apibūdina ankstyviausią Jėzaus įrašą ir daugelį kitų nuorodų į laiką prieš 2000 metų. Šios metalinės plokštelės patvirtintos autentiškomis tik dabar!

  Jau 2008 m. buvo klausiama apie 70 metalinių plokštelių autentiškumą, tačiau tik dabar „kodicilai“ buvo išanalizuoti ir patvirtinti, kad jie yra tikri ir sukurti prieš 2000 metų. Visos metalinės plokštelės yra sujungtos viena su kita. Ypač ryškus teiginys yra tas, kad Jėzus apskritai nemokė krikščionybės, vienintelis pedagoginis Jėzaus užsiėmimas buvo tuometinio Karaliaus Dovydo mokymas.

  Jo ketinimas nebuvo sukurti naują religiją, o atstovauti tik Dievui, kuris yra tiek vyras, tiek moteris. Metalinės plokštės buvo didelėje dėžutėje, pagamintos iš akmens kaulo ir švino. Mokslininkai Roger Webbas ir Chrisas Jeynesas iš Surrey universiteto „Nodus Laboratory“ atliko tyrimą ir nustatė, kad plokštelės yra lygiavertės dempingui iš senovės Romos kasyklos Dorsetėje. Plokštės parašytos Paleo-Hebrajų kalba. Jose taip pat minimi ir apaštalai Petras, Jonas, Jokūbas ir Jėzus.

  Skaityti daugiau »
 • Šuo iš prieglaudos išgelbėjo savo šeimininkų 9 savaičių kūdikį: štai jis – šuns dėkingumas!

   

  Portlande, Konektikuto valstijoje, Brousseau šeima paėmė benamį šunį iš prieglaudos. Žmonės net negalvojo, kad gyvūnas, užkirs kelią baisiai tragedijai!

  Šuo buvo protingas ir greitai tapo dar vienu Brousseau šeimos nariu. O netrukus pasaulį išvydo dar vienas šeimos narys – mažoji Harper, prie kurios šuo Diukas labai prisirišo.

  Vieną vakarą visada tylus Diukas įsiveržė į šeimininkų miegamąjį, užšoko ant lovos ir pradėjo loti. Jis privertė pakilti porą iš lovos ir nutempė juos į mažosios Harper miegamąjį.

  Skaityti daugiau »
 • Mokyklos iškilos metu dvylikametei gimė vaikas

   

  Nyderlanduose, per mokyklos iškylą dvylikametė moksleivė netikėtai susilaukė kūdikio. Niekas iš aplinkinių net nenutuokė, jog moksleivė galėjo būti nėščia. Pasak sveikatos tarnybos, nebuvo jokių išorinių požymių, kurie galėjo leisti manyti, jog mergaitė laukiasi kūdikio.
   
  Anot liudininkų, per mokyklos iškyla mergaitė netikėtai pasijuto prastai ir teigė, jog jai labai skaudą pilvą. Iškviesti medikai konstatavo, jog dvylikametė gimdo ir nuvežė mergaitę į netoliese esantį pastatą, kur jai gimė mergytė. 

  Tiek motina, tiek dukra jaučiasi gerai. Šiuo metu jos nuvežto sį Groningeno ligoninę. Kas galėtų būti moksleivės vaiko tėvas kol kas dar nėra aišku. 

  Skaityti daugiau »
 • Šiurpą keliantis radinys: aptiko užkastą gyvą šunį :o :(

  Vienas jaunuolis, išėjęs pasivaikščioti Pamaskvės miške, aptiko širdį spaudžiantį vaizdą. Jis išgirdo sunkų alsavimą ir pradėjo ieškoti, kas galėtų skleisti tokius garsus. Nelaimės nuojauta pasitvirtino, po automobilio padanga, kuria buvo prispaustas užkastas šuo, iš žemės kyšojo tik gyvūno nosis ir akys. Jaunas vyras iškart suskubo skambinti gelbėjimo tarnyboms.

  Skaityti daugiau »
 • Visuomenė Sukrėsta: Septintokė Pasimylėjo Su Penkiais Paaugliais Kieme ir viską nufilmavo

   

  Maskvoje trylikametė moksleivė Lilija pasisėdėjimo kieme metu užsiėmė seksu su penkiais vaikais, o vėliau jos mama juos apkaltino išprievartavimu, praneša internetinis leidinys „Mash“.

  Pažymima, kad iš pradžių mergaitė užsiėmė lytiniais santykiais su dviem berniukais namo laiptinėje. Vėliau ji nuvyko į kitą gatvę ir ten atsidavė dar trims jaunuoliams šalia parduotuvės.

  Internetinio leidinio „Mash“ duomenimis, už tai jai buvo pažadėtas butelis vyno. Maža to, visą procesą jaunuoliai filmavo.

  Po to, kai vaizdo įrašas pateko į internetą, mokykloje prasidėjo patyčios. Todėl jos motina parašė pareiškimą policijai dėl dukters išprievartavimo. Keturi iš įtariamųjų jau buvo sulaikyti.

  Penktojo dar ieškoma. Tačiau policija bylos kol kas neskuba kelti. Pažymima, kad Tyrimų komitetas kol kas neįžvelgia nusikaltimo sudėties. Tyrėjų turimais duomenimis, seksas vyko abipusiu sutarimu, o visi dalyviai buvo nepilnamečiais, praneša „Mash“.

  Teigiama, kad ir pati septintokės motina prašė policijoje „nebausti paauglių“, nes šios istorijos priežastimi ji laiko savo dukters amoralų elgesį.

   

  Rusijos visuomenėje šis įvykis sulaukė didžiulio dėmesio. Išsyk prisimintas pernai visus prie televizorių ekranų prikaustęs Dianos Šuryginos išprievartavimo skandalas. Tuomet nepilnametė mergina, išvykusi į užmiestį „švęsti gimtadienio“ buvo išprievartauta, o teismas merginos būkle pasinaudojusį vaikiną pasodino į kalėjimą. Tačiau visuomenėje D. Šurygina sulaukė itin nevienareikšmių vertinimų, daug žmonių teigė, kad jos vaidmuo šioje istorijoje buvo svarbesnis už nuteistojo.

  Internetinis portalas „Mash“ kalbino vieną iš „prievartautojų“, kuris nusisukęs į kamerą pasakojo, kad jau buvo atsiprašyti pas nukentėjusiosios motiną, o nukentėjusioji Lilija, anot jo, „viską darė pati ir net ragino juos aktyviau mylėtis“. Pasak jaunuolio, jos motina pripažino, kad mergaitė „jau seniai netinkamai elgiasi“, o jiems tai turėtų būti „gera pamoka“.

  Skaityti daugiau »
 • Patikrinimo metu, pareigūnai išprievartavo merginą: kas vyko toliau – šokiruoja

   

  Ši istorija būtų nutilusi, jei ne aktyvistų ir žmones ginančių organizacijų atstovų pastangos padėti nukentėjusiai merginai.

  Kaip skelbiama, sukrečiantis įvykis nutiko dar rugsėjį. Aštuoniolikmetė Ana leido laiką su draugais Niujorke, kai juos automobilyje nusprendė patikrinti su narkotikais dirbantys pareigūnai.

  Apieškoję trijulę, pas visus tris rado po vieną tabletę. Tuomet pareigūnai liepė Anai nusirengti ir nusiimti liemenėlę, neva tikrindami, ar daugiau nėra slepiamų narkotikų. Vos jai nusirengus, pareigūnai liepė jos bičiuliams dingti, o ją pasakė, kad nuveš į nuovadą.

  Tačiau jie net negalvojo ten vykti. Nuvažiavę į netoliese esančią automobilių stovėjimo aikštelę, pareigūnai liepė merginai juos patenkinti oraliniu būdu, tuo pačiu Anai buvo grasinama, kad ji bus išvežta iš miesto ir palikta dykvietėje.

  Vos jai patenkinus vieną pareigūną, kitas ją išprievartavo. Merginos advokatas nurodė, kad „ji visą tą laiką buvo surakintomis rankomis“.

  Skaityti daugiau »
 • Šaltakraujė moteris, kuri laikė meilužį įkalinusi palėpėje daugiau nei 10 metų.

   

  Tikriausiai tik amerikiečiai žino istoriją apie moterį, vardu Dolly Oesterreich, sugebėjusią laikyti meilužį vos per kelis žingsnius nuo vyro. Savo paslaptį ji išsaugojo daugybę metų, o niekas nė neįtarė apie jos neištikimybę, rašo alfa.lt.

  Nepaisant to, kad Dolly turėjo sutuoktinį ir net keletą meilužių, vieną jų, patį mylimiausią, moteris norėjo visada laikyti šalia, tad slėpė jį palėpėje. 1920-aisiais susiformavęs meilės trikampis išgarsino ją kaip gudrią, meilės ištroškusią ir psichologinių problemų turinčią moterį.

  Būdama jauna Dolly ištekėjo už turtingo fabriko savininko Fredo, tačiau namuose jo beveik nematydavo. Fredas nesugebėjo patenkinti žmonos poreikių, daug gėrė ir dar daugiau dirbo, tad vieniša moteris susirado meilužį. Tai buvo 17-metis remontininkas Otto, kurį padėti žmonai pasamdė pats Fredas. Negana to, vaikinukas dirbo jo fabrike. Skaityti daugiau »
RSS

Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /home/auna24/domains/butirkiniai.lt/public_html/virus_inc/configas.php on line 14