Žmones - Butirkiniai.LT

Žmonės


Tai straipsniai apie žmones,jų socialines problemas,gyvenimą.

 • Vyras susilaužė visus rankos pirštus, kai pagavo iš 8 aukšto krentančią mergaitę.

  Pagavęs vaiką vyras iš Jekaterinburgo sako, kad nelaiko savęs didvyriu ir nelaukia jokio atlygio.

  58 metų Jekaterinburgo gyventojas Aleksandras Prodovikovas, pagavęs iš 8 aukšto iškritusią keturmetę Vrią, pasakojo, kaip tai įvyko. Aleksandro žodžiais tariant, jis vaikštinėjo su savo šunimi, kai staiga išgirdo vaiko riksmą.

  — Žiūriu, ji įsikibo rankomis už gėlių vazonų balkone ir rėkia, – pasakojo Aleksandras, – pro šalį ėjo du vaikinai iš gretimo namo, aš juos pašaukiau, ir mes atsistojome po balkonais.

   

   

  Galų gale vaiko pirštukai atsigniaužė, ir ji pradėjo kristi žemyn. Ji dar sugebėjo už kažko užkibti penktame aukšte, bet neišsilaikė, ir krito žemyn.

  — Aš ištiesiau dešinę ranką, ant jos ji ir nukrito, po to persivertė per ją ir nukrito ant žemės.,- tęsia Aleksandras. – Man lūžo visi dešinės rankos pirštai, dabar vaikštau sugipsuotas.

  Atvykę medikai ekstra tvarka nuvežė mergaitę į ligoninę.

   

  — Vaikui sulaužytas dešinysis petys, juosmens sukrėtimas ir smegenų trauma, bet gyvybei pavojaus nėra, po poros dienų galėsime paleisti ją namo,- sako 9-osios ligoninės chirurginio skyriaus vedėjo pavaduotojas Igoris Ogarkovas.

  Pažymim, kad pagavęs vaiką vyras iš Jekaterinburgo sako, kad nelaiko savęs didvyriu ir nelaukia jokio atlygio.

  — Aš paprastas žmogus, 58 metų, padariau tai, ką ir turėjau padaryti, man nieko nereikia, – kukliai kalbėjo didvyris.

  Skaityti daugiau »
 • Ji ieškojo turtingo vyro. Į jos laišką atsiliepė bankininkas! Ir štai ką jis atsakė

  Ši mergina ieškojo turtingo vyro įvairiose pažinčių svetainėse. Štai ką ji parašė:

  „Nesiruošiu meluoti, kodėl esu čia. Šiemet man sukaks 25. Esu labai patraukli. Turiu gerą skonį ir stiliaus jausmą. Noriu ištekėti už vaikino, uždirbančio 500+ tūkst. dolerių per metus. Jūs galite pamanyti, kad siekiu sau naudos. Bet ne. Tai netiesa. Noriu, kad jūs suprastumėte: Niujorke žmogus, uždirbantis milijoną dolerių per metus, laikomas vidutinės klasės atstovu. Ir aš nenoriu būti elgeta.

   

  Mano sąlygos nėra neįgyvendinamos. Ar yra šiame tinklalapyje kas nors su 500 tūkstančių dolerių pajamomis? Ar jūs jau visi vedę? Dar klausimas: „Ką turiu padaryti, kad ištekėčiau už tokio turtuolio, kaip jūs?“

  Visi, su kuriais susitikinėjau anksčiau, neuždirbo daugiau nei 250 000 per metus. Taigi, atrodo, man tai lubos. Ar galite atsakyti į kelis mane dominančius klausimus? Pavyzdžiui:

  1) Kur jūs – turtingi viengungiai – paprastai lankotės? (Prašau, parašykite savo mėgstamus barus, restoranus, sporto sales, pageidautina – su adresais).

  2) Į kokio amžiaus vyrus man geriausiai nusitaikyti?

  3) Kodėl dauguma turtuolių žmonų – tokios negražios?

  4) Iš kur jūs žinote, kuri tinka Jums į žmonas, o kuri gali būti tik mergina? Merginos vaidmuo mane ne taip domina, kaip būsimosios žmonos vaidmuo.

  Laukiu nesulaukiu jūsų atsakymo.

  Jūsų Gražuolė“.

  Vieno stambiausių JAV bankų generalinis direktorius atsakė jai taip:

  „Gerbiama Gražuole!

   

  Su didžiausiu susidomėjimu perskaičiau Jūsų žinutę forume. Manau, kad daugybei merginų kyla tokie patys klausimai. Leiskite man išanalizuoti Jūsų situaciją iš investuotojo pozicijų.

  Mano metinės pajamos – daugiau nei 500 tūkst. dolerių. Būtent to Jūs ieškote. Todėl esu tikras, kad negaištu laiko veltui. Kaip verslininkas, galiu pasakyti, kad vesti Jus – netikęs sprendimas. Viskas labai paprasta. Tuojau Jums paaiškinsiu, kodėl.

  Tai, ką bandote padaryti – apkeisti „grožį“ į „pinigus“, t.y., subjektas A siūlo grožį, o subjektas B už jį moka. Atrodytų, jokios apgaulės.

  Nepaisant to, didžiulė problema, kad Jūsų grožis nuvys, o mano pinigai be rimtų priežasčių niekur nedings. Ateityje mano pajamos tikriausiai augs, to negalima pasakyti apie Jūsų grožį.

  Kalbant ekonominiais terminais, mes esame du aktyvai. Mano vertė kils, o Jūsų – mažės. Ir ne šiaip, o geometrine progresija.

  Įsivaizduokite, kad santykiai su Jumis – tai prekybos aktas. Kaip ir bet kokia prekyba Volstrite, jie turi savo poziciją.

  Jeigu Jūsų, kaip aktyvo, rinkos kaina nukrito, mes parduosime aktyvą. Toliau valdyti tokį aktyvą tiesiog beprasmiška. Tą patį galima pasakyti apie santuoką, kurios taip siekiate. Kad ir kaip žiauriai skamba, greitai nuvertėjančių aktyvų klausimo optimaliausias sprendimas – parduoti arba išnuomoti juos.

  Bet koks vyras, uždirbantis daugiau nei 500 000 dolerių per metus, negali būti kvailas. Žinoma, tokie, kaip aš, tik susitikinės su jumis, bet niekada neves. Mano patarimas – baikite tas paieškas. Geriau ieškokite būdų praturtėti ir savarankiškai uždirbti tiek pinigų per metus. Tada ir šansai susirasti turtingą kvailį pakils“.

  Skaityti daugiau »
 • Išvydę šį kūdikį medikai jį slėpė nuo motinos: šiandien ji – kitokia nei visi.

  Pirmą kartą išvydę šią mergaitę daugelis vaikų galvoja, kad ji tiesiog smarkiai nudegė saulėje. Vaikai nėra užgaulūs, todėl savo pastebėjimais neerzina mažosios mergaitės. Vis tik ši mažylė – kitokia nei visi.

  Mergaitė serga sunkia liga nuo pat vaikystės. Dėl šios sunkios ligos jos oda lupasi kiekvieną dieną ir yra itin jautri, rašoma nypost.com. Skaityti daugiau »
 • Gydytojai dėl nėščiosios darė viską, ką galėjo: toks atvejis – vienas iš 47 milijonų!

  Nėštumą planuojančios šeimos, išgirdusios, kad užsimezgė nauja gyvybė, paprastai tiesiog trykšta džiaugsmu. Tokia buvo ir 36 metų Odesoje gyvenančios Oksanos Kobletskajos istorijos pradžia, rašo en.stories.newsner.com.

  Moteris su vyru Sergejumi jau auginusi trejų metų dukrą gydytojų pranešimu labai apsidžiaugė. Šeima buvo suplanavusi du vaikus, kuriuos gales išlaikyti. Skaityti daugiau »
RSS

Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /home/auna24/domains/butirkiniai.lt/public_html/virus_inc/configas.php on line 14