Žmones - SKAITYKLĖ

Žmonės


Tai straipsniai apie žmones,jų socialines problemas,gyvenimą.

 • Skaudūs Lietuvės Išgyvenimai Gimdymo Palatoje: Tokie Daktarai Dirbti Negali

   

  Teisininkė Renata Šerpytienė antrojo gimdymo laukė nepaprastai pakylėta. Moteris labai norėjo, kad antras vaikelis būtų mergaitė ir šiam norui buvo lemta išsipildyti. Gimus vaikui moteris dar būdama gimdymo palatoje sulaukė žinios it iš giedro dangaus – jos vaikelis gimė su Dauno sindromu.

  Moteris tikina, kad dar prieš gimdymą daktarės klausė, gal vertėtų pasidaryti genetinį tyrimą, tačiau iš medikės nesulaukė jokio atsako. Kaip paaiškėjo vėliau, jos dukrytė gimė su įgimtu Dauno sindromu.

  „Man jau buvo virš 30 metų, todėl daktarei pasakiau, kad gal padarom kažkokį tyrimą. Tačiau jinai į tai nesureagavo ir jokių tyrimų mes nedarėme“, – laidai „Visi mes žmonės“ atskleidė teisininkė.

  Skaityti daugiau »
 • N-18: SEKSO KLUBAS, KURIAM PRIKLAUSO TIK AŠTRIŲ POJŪČIŲ MĖGĖJAI

   

  Jei nieko nesi girdėjusi apie „Mile High“ klubą, mes tau papasakosime – tai neoficialus klubas tiems, kurie bent kartą išbandė seksą lėktuve. Tokio pasiekimo į savo CV gal ir neįrašysi, bet juk visai smagu žinoti, kad darei tai, kas ne visai įprasta

  Kiekvieną kartą skrendant lėktuvu man kyla vis tas pats klausimas: kaip, po velniais, jie įsigudrina pasimylėti lėktuvo tualete. Visų pirma, vietos čia vos užtenka vienam žmogui. Antra – beveik visuomet už durų stovi bent vienas laukiantis, o pro nuobodžiaujančių keleivių akis dviese nepastebėtas vargu ar prasprūsi. Vienintelis variantas – gili naktis, kai visi keleiviai kietai įmigę.

  Pasirodo, kai nori, viskas įmanoma. Amerikos kelionių puslapis Jetsetter apklausė 1600 reguliariai skraidančių savo skaitytojų ir išsiaiškino, kad slaptajam „Mile High“ klubui priklauso net 15% – tiek iš jų bent kartą mylėjosi lėktuve! Britų kompanija Jetcost žengė dar toliau ir apklausė 700 stiuardų. Rezultatai dar įdomesni: 21% dirbančiųjų lėktuve mylėjosi su savo kolegomis, 14% – su keleiviais. Dažniausiai seksas lėktuve propaguojamas keliaujant į romantines ar pasilinksminimų keliones – Maldyvus, Seišelius ir Las Vegasą.

  Pasirodo, egzistuoja ir „Mile High“ klubo internetinis puslapis, kuriame visi norintys gali pasidalinti labiausiai intriguojančiomis savo istorijomis apie seksualinius nuotykius lėktuve. Kelias istorijas tau pateikiame, o jei smalsu, daugiau gali paskaitinėti Milehighclub.com

  „Lėktuvas, kuriuo skridau, buvo pusiau tuščias. Žinote tą jausmą, kai žmonės sėdi pavieniui, jų žvilgsniai susitinka ir jiedu jaučiasi kiek nejaukiai? Būtent taip man ir nutiko. Baigęs žiūrėti filmą nuėjau iki tos merginos ir pradėjome kalbėtis apie viską. Ji buvo labai atsipalaidavusi ir atvira, o mūsų kalba, nežinia kaip, pasisuko link porno. Mergina buvo iš Rusijos ir kur kas atviresnė, nei įprastai būna merginos iš mano šalies – Indijos. Negaliu pasakyti, kaip nuo kalbų perėjome prie darbų. Velniai rautų, ta mergina visai neturėjo jokios gėdos! Turiu prisipažinti, kad labai nervinausi, bet šviesos lėktuve buvo išjungtos, o mes prisidengėme antklode. Niekada iki tol neturėjau tokios patirties“.

  „Naktiniu reisu su kolege skridome į Frankfurtą. Kalbėjomės apie darbinius reikalus, ir gurkšnojome vyną vėl ir vėl… Kai lėktuve buvo išjungtos šviesos, ji atsirėmė į mane ir nežinau kaip, bet mudu jau buvome susikibę rankomis. Pasakiau jai, kad gali gultis man ant kelių ir pamiegoti, jei tik to nori. Ji prigulė, o aš susijaudinau. Negalėjau niekaip to sukontroliuoti ir sėdėjau visas raudonas iš gėdos, tikėdamasis, kad ji nepajus. Bet ji pajuto ir pakišusi rankas po antklode paėmė jį į savo rankas. Matyt nereikia sakyti, kas buvo toliau…“

  „Su vyru visuomet svajojome padaryti tai lėktuvo tualete, tad skrisdami atostogauti savo fantaziją pasiryžome įgyvendinti. Iki tos akimirkos niekada neatkreipėme dėmesio, koks iš tiesų mažas yra lėktuvo tualetas! Vienintelė įmanoma poza – stovint. Bandžiau bent kažkiek išsiriesti, kad būtų patogiau, bet sekėsi tikrai sunkiai. Galiausiai su vyru nusprendėme, kad šią fantaziją atsidėsime toms dienoms, kai leisime sau skraidyti prabangesne klase su didesniais patogumais.“

  Skaityti daugiau »
 • Jauniausiai pasaulio močiutei - 23

   

  Rumunijoje gyvenanti Rifca Stanescu būdama 23-ejų tapo jauniausia pasaulyje močiute, kai jos 11-metė duktė susilaukė sūnaus.

  Dviejų vaikų motina R. Stanescu pirmąją dukterį Marią pagimdė būdama 12 metų. Ji skatino dukrą nesekti jos pavyzdžiu, tačiau Maria sūnaus Iono susilaukė būdama vos 11-os, rašo britų thesun.co.uk.

  R. Stanescu už prekiautojo papuošalais Ionelio Stanescu ištekėjo būdama 11-os. Jos sutuoktiniui tuomet buvo 13 metų.

  Jie susituokė slapta ir pabėgo iš namų, nes R. Stanescu bijojo, kad jos tėvas norės ją ištekinti už kito vyruko iš Investi kaimo Rumunijoje. Tačiau kai ji susilaukė dukters, šeima jai atleido.

  Sūnus Nicolae gimė po metų. Jaunoji mama vėliau bandė įtikinti dukrą Marią likti mokykloje. Tačiau ji mokslus metė ir ištekėjo būdama dešimties, o po pusės metų susilaukė kūdikio.

  Glėbesčiuodama anūką Ioną, kuriam dabar 2 metai, R. Stanescu kalbėjo: „Džiaugiuosi būdama močiute, tačiau norėjau, kad Maria pasiektų daugiau.“

  Skaityti daugiau »
 • Prie 992 AG kinų superautomobilio – gražuolė iš Lietuvos

  Automobilių parodose visuomet galima sutikti įspūdingų, egzotiškų, labai galingų automobilių ar konceptų, šalia kurių, paprastai, pozuoja ir manekenės.

  2018 metų Ženevos automobilių parodoje dalis gamintojų atsisakė gražuolių prie automobilių, tačiau tikrai buvo tokių, kurių automobilius puošė ir moterys arba net vaikinas su mergina.

  Šių metų parodoje nebuvo akcentuojamas nuogumas - modeliai atrodė labai elegantiškai ir skoningai.

  Lietuvė prie superautomobilio

  Įdomu tai, kad prie itin egzotiško „LVCHI Venere“ superautomobilio iš Kinijos pozavo lietuvė Justina Mikalauskaitė. Sutikti Ženevos parodoje prie automobilio pozuojančios lietuvės tikrai nesitikėjome, tačiau taip nutikus, nedelsiant ją pakalbinome.

  Skaityti daugiau »
 • Storiausia Moteris Rusijoje: Kaimynai Bijo, Kad Ji Įgrius Pro Lubas

  Natalija Rudenko, kuri, kaip pranešama, sveria apie 300 kilogramų, gyvena antrame seno daugiabučio aukšte Volgogrado mieste, Rusijoje.

  Manoma, kad 36 metų moteris yra sunkiausia visoje šalyje.

  Remiantis ataskaitomis, lubos 87 metų senumo daugiabutyje yra padarytos iš medinių lentų, todėl kaimynai baiminasi, kad ji įgrius pro jas.

  Skaityti daugiau »
RSS

Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /home/auna24/domains/butirkiniai.lt/public_html/virus_inc/configas.php on line 14