Gydytojai dėl nėščiosios darė viską, ką galėjo: toks atvejis – vienas iš 47 milijonų! - SKAITYKLĖ

Gydytojai dėl nėščiosios darė viską, ką galėjo: toks atvejis – vienas iš 47 milijonų!

Nėštumą planuojančios šeimos, išgirdusios, kad užsimezgė nauja gyvybė, paprastai tiesiog trykšta džiaugsmu. Tokia buvo ir 36 metų Odesoje gyvenančios Oksanos Kobletskajos istorijos pradžia, rašo en.stories.newsner.com.

Moteris su vyru Sergejumi jau auginusi trejų metų dukrą gydytojų pranešimu labai apsidžiaugė. Šeima buvo suplanavusi du vaikus, kuriuos gales išlaikyti.
Tačiau jau per pirmus nėštumo mėnesius moteris pajuto, kad jos gimdoje auga daugiau nei vienas vaikas. Nuėjusi atlikti ultragarso tyrimo moteris gavo tokių žinių, kokiomis ilgai negalėjo patikėti.

 

“Gydytojo veide atsispindėjęs šokas akimirkai privertė mano širdį sustoti… Tuomet jis sumurmėjo “Jūs nusipelnote gyventi dideliame name prie jūros…”. Galiausiai jis paaiškino, kad mato 5 arba 6 embrionus mano gimdoje”, – pasakoja Oksana.

Vėliau paaiškėjo, kad moteris laukiasi penkių kūdikių. Toks atvejis yra vienas iš daugiau nei 47 milijonų.

30 savaitę į ligoninę gimdyti atvykusios moters laukė net 8 gydytojų komanda. Nors tokie gimdymai yra išskirtinai pavojingi, Oksanos atveju viskas pavyko gerai ir šeima dabar augina Darią, Aleksandrą, Denisą, Vladislavą ir Davidą. Jie paskelbti pirmuoju penketuku Ukrainoje.

Palikite savo komentara

Komentarai

Bukite pirmas, kuris prakomentuos ši vaizdo iraša.

Susije straipsniai

RSS