Šis šuo lėtai mirė gatvėje… Bet pažiūrėkite, kaip jis pasikeitė po kelių savaičių - SKAITYKLĖ

Šis šuo lėtai mirė gatvėje… Bet pažiūrėkite, kaip jis pasikeitė po kelių savaičių

Šį šunį atsitiktinai pamatė vienas praeivis Inofit miesto gatvėje. Nelaimingas gyvūnas buvo tarp gyvenimo ir mirties. Jis atrodė labai išsekęs, oda buvo padengta parazitais. Atrodė, kad šis šuo yra siaubo filmo herojus, tačiau tai buvo realybė!


 

Atsitiktinis praeivis nupaveikslavo išsekusį šunį ir įkėlė šią nuotrauką į socialinius tinklus. Šią nuotrauką pamatė Atėnų gyvūnų prieglaudos savanorė Valia Orfanidu (ValiaOrfanidou). Savo darbe ji matė daug šunų, kurių būklė labai prasta, ir ji jau priprato matyti tokius vaizdus. Bet ši nuotrauka sukrėtė ją iki sielos gelmių!

 

 Valia nusprendė bet kokią kainą šį šunį surasti ir nuvyko jo ieškoti į Inofit miestą. Prieš tai ji atsispausdino nelaimingo gyvūno nuotrauką ir klausinėjo vietinių gyventojų, ar jie matė šį gyvūną.

Rasti šunį padėjo emigrantas iš Pakistano vardu Billy. Jis papasakojo, kad laikas nuo laiko matydavo šį šunį ir jį pamaitindavo, ir tuojau pat vedė ją į tą vietą, kur gyveno šuo. Valia pasiėmė šunį į Atėnų prieglaudos namus. Šunį pavadino vardu Billy, žmogaus garbei, kuris padėjo jį surasti.

“Šuo buvo baisioje būklėje. Aš pagalvojau, kad negalėsiu jam niekuo padėti . Nepaisant to, aš nusprendžiau, kad bent jau norėčiau, kad gyvūnas oriai mirtų. Aš net tam pasiruošiau moraliai, kai Billy reikės užmigdyti”, – prisimena Valia Orfanidu.

Šunį apžiūrėjo veterinarijos gydytojas ir pasakė, kad jis nėra labai blogos būklės. Nepaisant baisios išvaizdos, Billy vis dar buvo pakankamai stiprus ir tinkamai jį prižiūrint, šuo turėjo puikių galimybių pasveikti.

Kada Valia apie tai išgirdo, jai tartum kalnas nuo pečių nusirito. Ji pasiėmė šunį į savo namus, kur apsupo ji meile ir priežiūra.

Tikriausiai, pirmą kartą savo gyvenime Billy gavo tinkamą maistą. Be to, šeimininkė reguliariai maudė jį gydomosiose ir žolelių voniose. Šuo buvo išgydytas nuo niežų, o jo kailis vėl tapo tankiu ir šilkiniu.

Jau po kelių mėnesių Billy negalima buvo pažinti! Dabar jis puikus šuo, labai sveikas ir gyvybingas. Tai tiesiog nuostabu, kaip per tokį trumpą laikotarpį jis iš leisgyvio šuns pavirto gražuoliu!

 

Jei jus sujaudino ši nuostabi gelbėjimo istorija, tuomet būtinai pasidalink ją su savo draugais.

Palikite savo komentara

Komentarai

Bukite pirmas, kuris prakomentuos ši vaizdo iraša.

Susije straipsniai

RSS