AKVAMENAS - žadą Atimantis Nuotykis Virš Ir Po Vandeniu - Kinuose Nuo Gruodžio 21 D.

AKVAMENAS - žadą Atimantis Nuotykis Virš Ir Po Vandeniu - Kinuose Nuo Gruodžio 21 D.

Thanks! Share it with your friends!

URL

You disliked this video. Thanks for the feedback!

Sorry, only registred users can create playlists.
URL


Ideta by Admin in Filmai
28 Peržiureta


Aprašymas

Patirkite tai įspūdingu 3D formatu!

Režisierius James’as Wan’as pristato įspūdingų vaizdų ir kvapą gniaužiančių specialiųjų efektų filmą, pasakojantį pusiau žmogaus-pusiau Atlantidos palikuonio Artūro Kario istoriją. Apie po vandeniu kažkada panirusią jo gimtinę, apie dievams prilygstančias stebuklingas Artūro galias ir apie jam skirtą karaliaus likimą.

Artūrą (aktorius Jason‘as Momoa), gimusį iš Atlantidos karalienės Atlanos (aktorė Nicole Kidman) ir paprasto švyturio prižiūrėtojo meilės, aplanko Atlantidos princesė Mera (akt. Amber Heard). Aplanko ne be priežasties: pasirodo, Artūras turi brolį Ormą (akt. Patrick‘as Wilson‘as), kuris siekia suvienyti visas povandenines būtybes ir paskelbti karą žmonėms, užteršusiems pasaulio jūras. O jam pasipriešinti gali tik Artūras – žmogaus ir deivės sūnus, galingasis Akvamenas.Režisierius: James Wan („Greiti ir įsiutę 7”)
Scenarijus: David Leslie Johnson-McGoldrick („Išvarymas 2”), Will Beall („Gangsterių medžiotojai”)
Vaidina: Jason Momoa („Sostų karai”, „Teisingumo Lyga”), Amber Heard („Teisingumo Lyga”, „Magiškasis Maikas XXL”), Willem Dafoe („Žmogus - voras 2”), Patrick Wilson („Išvarymas”, „Stebėtojų lyga”), Dolph Lundgren („Nesunaikinami”), Nicole Kidman („Valandos”, „Liūtas”), Ludi Lin („Galingieji reindžeriai”), Temuera Morrison („Žvaigždžių Karai - Epizodas II: Klonų Puolimas”)

Show more

Palikite savo komentara

Komentarai

Bukite pirmas, kuris prakomentuos ši vaizdo iraša.
RSS